ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Zeytinburnu Temizlik Şirketi

Zeytinburnu Temizlik Şirketi

zeytinburnu temizlik şirketi

ZEYTİNBURNU PROFESYONEL EV TEMİZLİĞİ

Zeytinburnu Temizlik Şirketi. Pozitif Temizlik, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için. 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. Zeytinburnu bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için. Zeytinburnu Temizlik Firması. Pozitif Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Temizlik firmaları (Zeytinburnu)Zeytinburnu temizlik şirketleri arasında Pozitif Temizlik çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça Pozitif Temizlik Şirketi müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.

İSTANBUL POZİTİF TEMİZLİK HİZMETLERİ

Temizlik firması (Zeytinburnu). Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta ve periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır.

Zeytinburnu Ev Temizliği Firmaları –Pozitif Temizlik; camların içli dışlı silinmesi. Pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği). Tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi. Kapı, petek ve prizlerin silinmesi. Aydınlatma armatürlerinin temizliği. Banyo, fayans derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerine dizilmesi. Dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi. Davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması. Wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması.

Zeytinburnu ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Zeytinburnu Temizlik Şirketlerinden biri olan Pozitif Temizlik Şirketi her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için Zeytinburnu temizlik şirketleri arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

(Zeytinburnu) Temizlik Firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve referanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Zeytinburnu Temizlik Firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Pozitif Temizlikten yana kullanabilirsiniz.

 Temizlik Firmaları Zeytinburnu; Pozitif Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz mahalleler: Beş telsiz Mahallesi, Çırpıcı Mahallesi, Gökalp Mahallesi, Kazlı çeşme Mahallesi, Maltepe Mahallesi,, Merkez efendi Mahallesi Nuri paşa Mahallesi, Seyit nizam Mahallesi, Sümer Mahallesi, Telsiz Mahallesi, Veliefendi Mahallesi, Yeni doğan Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi

Hizmetlerimiz:

 Fabrika temizliği, zemin temizleme şirketi, inşaat sonu temizliği, ofis temizliği, yangın sonrası temizliği, dış cephe cam temizliği, koltuk yıkama.

İstanbul Zeytinburnu Temizlik İşleri Firması; Pozitif Temizlik, İstanbul temizlik şirketleri içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.

Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site,  Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği, Yerinde Halı fleks Yıkama, Koltuk Yıkama şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

(0539) 481 84 73