ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Arnavutköy Temizlik Şirketi

Arnavutköy Temizlik Şirketi

Arnavutköy Temizlik şirketi

PROFESYONEL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Arnavutköy temizlik şirketi. Pozitif temizlik  arasında en çok tercih edilen firmaların başında yer almaktayız. Firmamız, Tüm İstanbul İçi semtimizde hizmet vermekte olup merkez ofisimiz Küçükçekmece’de bulunmaktadır. Arnavutköy ev temizliği.  Arnavutköy dış cephe temizliği. Hastane temizliği. Okul temizliği. Arnavutköy ofis temizliği. Plaza temizliği. Arnavutköy inşaat sonrası temizlik. Arnavutköy daire temizliği. Boş daire temizliği  v.b gibi  temizlik ihtiyaçlarınızı, profesyonel temizlik  ekibimizle temizliyoruz.

Arnavutköy Temizlik Şirketi

Temizlik şirketleri arasında, Profesyonelliğini ve kalitesini kısa sürede ispat etmiş ve 10 yıldan fazladır, İstanbul Fatih ve civar semtlerde bir çok projeye devam etmekteyiz. İstanbul’lu müşterilerimiz tarafından tercih edilmemizin başlıca sebepleri olarak;
1-) işimize duyduğumuz saygı ve disiplin 
2-) kullandığımız üründe ki kalite 
3-) en önemlisi tabii ki de yetiştirdiğimiz deneyimli personellerimiz.

Arnavutköy Ev Temizliği

Profesyonel ev temizliği  ve boş daire temizliği yapan bir şirket olarak sizlere söylemek isteriz ki, evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Çünkü günümüzün çoğu evlerimizde geçer ve günümüzde bir çok aile ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır.
Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız. İstanbul Arnavutköy Pozitif Temizlik Şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.
İstanbul Arnavutköy Pozitif Temizlik, temizlik paketlerimiz ile ister ay da bir ister ay da iki isterseniz her hafta sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde temizlik personellerimiz gelip evlerinizi temizliyor.
Evlerinizi ilk günkü kadar temiz hale gelirken, sağlıklı yaşama ortamına kavuşuyorsunuz. Günümüzde bir çok aile temizlik ihtiyaçlarına yeterli vakti ayıramadığı için profesyonel yardım almakta işte biz burada devreye giriyoruz.
Size özel hazırlanmış fiyat ve temizlik planlarımızdan haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ev temizliğinde abonelik sistemimiz hakkında bilginiz var mı ? eğer düzenli ev temizliği, eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği, boş daire temizliği hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçmenizde fayda var.
  • Eşyalı daire temizliği
  • Boş daire temizliği
  • İnşaat sonrası ev temizliği
  • Boş daire temizliği ve Eşyalı daire temizliği hizmetlerine gündelikçi personel hizmeti alabilirsiniz. İnşaat sonrası ev temizliği için ekip olarak geliyoruz, en az 3 kişiden oluşan ekibimizle hizmet veriyoruz.

Arnavutköy Ofis Temizliği

Arnavutköy Temizlik Şirketi olarak, bir çok kurumsal firmaya profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. Esnek çalışma programımızla saatlik bazda temizlik hizmeti alabilirsiniz. Yıllık anlaşma ile aldığınız ofis temizliği, işyeri temizliği fiyat teklifi 1 yıl boyunca geçerli olmaktadır. Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre temizlik programı yapılmaktadır.
Sizin talebinize göre ister periyodik olarak. Her akşam görevlendireceğimiz deneyimli  ve eğitimli temizlik personellerimiz ile profesyonellik çerçevesinde yaşam alanlarınızı temizliyor ve teslim ediyoruz. 
Ofislerinizi ve işyerlerinizi işinin uzmanı ehil temizlik personellerimiz ile tanıştıralım. Kullandığımız tüm ekipmanlar ve personelimizin tüm giderleri ilk verdiğimiz fiyata dahildir. Sizden ekstra herhangi bir ücret talep etmiyoruz.
İstanbul Arnavutköy İlçesinde Sizlere. Ofis Temizliği. İşyeri Temizliği. Dış Cephe Temizliği ve diğer tüm temizlik işlerinizde sizinleyiz. Hemen Arayın.
(0539) 481 84 73