ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Esenler Temizlik Şirketi

Esenler Temizlik Şirketi

Esenler temizlik şirketi
7 Tem

Esenler Temizlik Şirketi

ESENLER PROFESYONEL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Esenler Temizlik Şirketi. Pozitif Temizlik Esenler ilçesi dahil olmak üzere. İstanbul Avrupa Yakası içerisinde ilçe ve semtlere keşif bedeli talep etmeden. Profesyonel temizlik şirketi hizmetleri ve işlemleri sunmaktadır. Pozitif Temizlik Firmasına temizlik yaptırmak için web sitemizde bulunan telefon numaralarından bizi arayabilirsiniz. Mail msn yoluyla bize ulaşabilirsiniz. ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul Temizlik Şirketleri arasında hizmet kalitesiyle büyümeye devam eden Esenler Temizlik Firmalarından. Pozitif Temizliği her türlü temizlik ihtiyacınız için güvenle arayabilirsiniz. İstanbul Esenler Ev temizliği firması olarak hizmetimiz haftanın 7\24 günü gerçekleştirmekteyiz. Ofis temizliği için Esenler İlçesinde Temizlik Şirketi arıyorsanız Pozitif Temizlik merkez ofisimizi arayınız. Fabrika temizliği için özel fiyat ve referans dosyamıza firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Belirli günlerde Temizlikçi Bayan personel temin edilir. Dış Cephe Cam Temizliği için Esenler’de Pozitif Temizlik hizmetinizdedir. Uyguladığımız kimyasallarla dış cephenizin en az 6 ay temizlenmesine gerek kalmaz. En uygun dış cephe temizlik fiyatı için müşteri temsilcilerimizle görüşerek fiyat alabilirsiniz.

Esenler Temizlik şirketleri, Esenler Temizlik firması:

Esenler Temizlik Şirketleri; Pozitif Temizlik haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. Esenler bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için. Esenler Temizlik Firması, Pozitif Temizliği arayabilirsiniz. En uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Esenler Temizlik Şirketi sizlere temizlik konusunda uzman ekibi ile en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktayız. Temizlik firması arasında sürekli kendini geliştirmek için. Personel eğitimi, (mutfaklarda kullanılan kovaların ve bezlerin renklerine göre ayrılması. Ahşap zeminlerde arap sabunu kullanımı, mutfak dolap içlerinde sadece duru su ile temizlik ) gibi bir çok alanda temizlik konusunda periyodik eğitime tabi tutulmaktadır.

POZİTİF TEMİZLİKTE UZMAN 

Esenler Part Time Temizlik Hizmeti: Esenler da Ev, Ofis, Büro veya İş yerlerinizde haftanın bir ve iki yada on beş günde bir, ayda bir kez olmak kaydı ile yaptığımız temizlik hizmetinin ifasına Part Time Temizlik Hizmeti demekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin belirleyeceği gün veya saate personeli malzeme, ekipman ile veya malzeme ekipman işveren firma tarafından karşılanması kaydı ile hizmet sunmaktayız. 

 Esenler Full Time Temizlik Hizmeti: Esenler de  Ev, Ofis, veya iş yerleriniz de haftanın 5 veya 6 günü sabah 10:00 ile akşam 18:00 saatleri arası (bu saatler firmanız tarafından personel kanuni saatleri geçmeyecek şekilde düzenlenebilir veya fazla çalışmalarda mesai uygulanabilir. Vardiyalı ve gece çalışması da firmanız tarafından talep edilebilir) hizmet verecektir. Temizlik  Firmamız Personel tedariki konusunda 200 e yakın çalışan personeli ile ve hizmet verdiği müşterilerine, insan kaynakları konusunda iş yükünü omuzlayıp hizmet verdiği firmalarımızın iş yükünü azaltmayı amaç edinmiştir. Bu çerçevede personelin bütün sosyal hakları, iş sağlığı güvenliği, yıllık izin, rapor v.s durumlarda joker personel yönlendirerek siz değerli müşterilerimize temizlik hizmeti konusunda her hangi bir aksaklık yaşanmaması için destek verebilmektedir.

İstanbul Esenler Temizlik Firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve referanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Esenler Temizlik Firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Pozitif Temizliği seçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(0539) 481 84 73