İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik

Zorluğun farkındayız. Klasik yöntemlerin dışında profesyonel yaklaşım ve çözümlerimiz mevcut.

İnşaat Sonrası Temizlik. Müteahhitten sonra kaba temizlik yapılmıştır. Ancak oturuma hazır hale gelecek şekilde ince bir temizliğin yapılmasını işlemidir. Yeni Efsane Temizlik olarak en çok uzmanlaştığımız alanlardan birisi olan inşaat sonrası temizliğin zorluklarını biliyoruz. Tam da talebi karşılayacak bir şekilde donanımlı bir ekipman ve uzman ekiplerle çalışmanın gururunu yaşıyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetlerinde Bireysel Müşterilere ve Toplu Konutlara Hizmet Vermekteyiz.

Öncelikle söylemek gerekir ki; inşaat temizliği sıradan gündelik temizlikçilerin işi değildir.

İnşaat Sonrası Temizlikte En çok kullandığımız yöntemler:

Camların çizmeyen ince cam kazıma jiletiyle boya, harç, silikon ve etiketlerden arındırılması ve silimi

Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi, buhar makinası yardımıyla pencere oluklarının temizliği

Pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınıp silinmesi, peteklerin içlerinin tozlardan arındırılması

Lavabo-wc banyolardaki fayanslardaki derz kalıntılarının öncelikle tozunun indirilmesi ve sonrasında kusmasını engellemek için kireç sökücüyle temizlik uygulamasının yapılması (mermer için uygun değildir)

Kapı, dolap, mutfak tezgahı, tezgahın altındaki tozların alınıp temizlenmesi

Parkelerin kuru-köpük yapılarak ıslak vakum makinası yardımıyla tozlardan arındırılması

gibi teknik detay isteyen işleri tam-tedarikli ekip ve ekipmanla yerine getiriyoruz.

Temizlikten Önce Lütfen:

Kaba inşaat atıklarının uzaklaştırıldığından emin olun.

Elektrik ve suyun açık olduğundan emin olun

İnşaat Sonu Temizlik Şirketi; firmamız inşaat sonu temizlik alanında faaliyet gösterirken dezenfeksiyon uygulamasını da beraberinde yürütmektedir. Bu alanda en fazla dikkat edilecek konu hijyenin oluşmasıdır. Tadilat ve inşaat çalışmaları sırasında mutlak oluşmuş bakteri yığını kaçınılmazdır. Cam çerçeve detaylarından, banyo, derz arası, klozet kıvrımlarına dek bir yığın  bakteri önleme programları uygulanır. İnşaat sonu ev temizliği, inşaat sonu ofis temizliği, inşaat sonrası okul temizliği, inşaat sonrası cafe restoran temizliği, inşaat sonrası villa temizliği hiç fark etmez, durum hepsi için aynıdır. Hijyen adımları takip edilmeli, temizlik bakteri gidermeye yönelik olmalıdır.

İnşaat sonu temizlik firması; inşaat sonu temizlik işlerinde çalışacak personellerin sıradan temizlik işlerinden farklı olarak bir yığın eğitimden geçmesi gerekir. Bu iş öyle sıradan temizlik işi yapan kimselerin başaracağı bir iş olmayıp verdiği zararlar daha fazla olabilir. İnşaat sonu kum ve sıvalara ayrıca dikkat etmek, hatta temizlik öncesi ortadan kaldırmak en büyük nüanstır. Bu konu temizlik firmalarının en fazla dikkat etmesi gereken hususlardan biridir.

İnşaat Sonrası

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

İnşaat sonrası Temizliği Şirketi Yeni Efsane Temizlik İstanbul içinde uygun fiyatlı ve hızlı inşaat ve inşaat sonrası temizliği hizmetleri vermektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik - 12 Yıllık Tecrübe

Saat Bazlı Değil Proje Bazlı Çalışıyoruz. Temizlik Bitene Kadar Projeyi Sürdürüyoruz. Profesyonel Temizlik Ekibimiz ile Hizmet Vermekteyiz.

İnşaat Sonrası Temizlik için hızlı randevu al