ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Fatih Temizlik Şirketi

Fatih Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
10 Eki

Fatih Temizlik Şirketi

FATİH TEMİZLİK ŞİRKETİ

Fatih Temizlik Şirketi olarak alanında uzman kadromuzla en kaliteli hizmeti sunuyoruz.  Firmamız, uygun fiyatları ile aradığınız başarılı ve etkili temizlik çözümlerini üretir.

İstanbul’un tarihi yarımadasında yer alan bir ilçedir. İstanbul’un en önemli turistik yerlerinin birçoğu Fatih ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Bu nedenle, ilçede bir çok otel, restoran, tarihi yer ve müze gibi turistik mekanlar yer almaktadır. Bu mekanların tamamı, temiz ve hijyenik bir ortamda müşterilerine hizmet sunmak zorundadır. Bu ihtiyaçları karşılamak için de Fatih İstanbul Temizlik Şirketi hizmetleri önemli bir role sahiptir.

Fatih Temizlik Şirketi, olarak müşterilerine farklı temizlik hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Bu hizmetler arasında, ev temizliği, ofis temizliği, cam temizliği, halı ve koltuk temizliği, okul ve hastane temizliği, inşaat sonrası temizlik, periyodik temizlik, endüstriyel temizlik ve daha birçok farklı hizmet yer alıyor. Bu hizmetler, mekanların temizliği konusunda en iyi şekilde hizmet sunmak amacımızdır.

 

KALİTELİ HİZMET 

Fatih İstanbul Temizlik Şirketi, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Şirketimiz işe aldığı personelleri uzmanlık alanlarına göre seçer ve eğitir. Bu sayede, müşterilere yüksek kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunulur. Ayrıca, son teknoloji ekipmanlar ve çevre dostu malzemeler kullanarak, işini en iyi şekilde yapmayı hedeflemekteyiz. Bu sayede, müşterilerimizin sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Fatih Temizlik Şirketi, müşterilerinin zaman ve enerji tasarrufu yapmalarına yardımcı olur. Temizlik konusunda uzman olan şirket personelleri, mekanların temizliği konusunda müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi hizmeti sunar. Bu sayede, mekan sahipleri ve çalışanlar, temizlikle ilgili tüm sorunlarını bu şirkete bırakabilirler.

işletmelerin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için özel hizmetler sunar. İşletmelerin temizlik ihtiyaçları, genellikle ofis temizliği, endüstriyel temizlikperiyodik temizlik ve inşaat sonrası temizlik gibi özel hizmetler gerektirir. Fatih İstanbul Temizlik Şirketi, işletmelerin ihtiyaçlarına göre özel hizmetler sunarak, işletmelerin temizlik konusunda rahatlamalarını sağlar.

2012 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Ev temizliği, Ofis, Büro, İş yeri, Mağaza, Fabrika, Dükkan, Daire, İnşaat, Hastane Poliklinik, Postane, Kurumsal şirketler holdingler, Öğretim kurumları, Okul Üniversite Dershane, Banka, Eğlence merkezleri gibi firmaların temizliğini güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Dış cephe cam temizliği, Halı fleks temizliği, Duvar silme, Buharlı koltuk yıkama vs. alanlarında da faaliyet göstermekteyiz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz temizleme ekip personelimiz ve kullandığımız zararsız temizlik maddeleri ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun bizi arayın tüm temizleme işlemlerini başarıyla gerçekleştirelim.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(0539) 481 84 73