Böcek İlaçlama & Dezenfekte

Böcek İlaçlama Şirketi

Böcek İlaçlama ve Dezenfekte  Hamam böceği ve kolonileri genel itibari ile sıcak ve nemli ortamları sevseler ve her mevsim ortaya çıkabilirler. Ev ve işyerlerinde ve de topluluğa açık aklınıza gelebilecek her ortamda hamam böcekleri ile sürekli karşılaşabiliriz. Hamam böceği genelde evlerimizde mutfak ve banyo gibi sıcak alanlarda yaşarlar. Kısacası uygun şartların sağlandığı her ortamda yaşayabilen hamam böceği ile yılın her zamanı mücadele etmek gerekebilir.

Bu sebeple kış aylarında evlerde görülen haşereler arasında hamam böcekleri de kendilerine yer edinmiştir. Çoğu böcek türünde olduğu gibi hamam böcekleri de kış aylarında dış ortamlarda yaşayamazlar.

Yaz aylarında daha fazla görünmekle beraber hamam böceği ve kolonileri aslında kış aylarında da görülebilir. Bunun sebepleri arasında kış aylarının, yaz aylarında ortaya çıkabilecek haşerelerin çoğalmalarına zemin hazırlamasıdır. Aslında haşereler kış aylarında hayatta kalabilmek için kapalı mekânlara girerler ve bu ortamlarda buldukları sıcaklıkla yaşamlarını sürdürürler. Ve hamam böceği yumurtası bırakarak hızlı bir şekilde ürerler.

Hamam böceği ve kolonileri kış mevsimi geçtiğinde ve havaların ısınması ile ortaya çıkarlar. Sonrasında da insanların yaşamlarımızı olumsuz etkilerler.

İstanbul haşere ilaçlamamız sizin isteğinize bağlı olarak ilaçlama yöntemleri kullanmaktadır. İlaçlama 3 şekilde yapılmaktadır bu tercihi müşterilerimize bırakmaktayız. Birincisi kokulu ilaçlamadır. Halk arasında bilinen klasik eski yöntem ilaçlamadır bu ilaçlama yöntemi kullanıldığında İlaçlama yapılan alanı belli bir süre terk etmeniz gerekmektedir. İkinci ve üçüncü yöntem kokusuz ilaçlamadır bu ilaçlamada bulunduğunuz ortamı terketmenize gerek yoktur ve en çok tercih edilen ilaçlama yöntemidir.

İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul ilaçlama servisimiz. Böcek ilaçlama alanında istanbul avrupa yakasının her ilçesine mahallesine garantili ve profesyonel hizmet vermektedir. Haşereler hızlı ürüyen canlılar olduklarından dolayı İnsanların yaşam alanlarında rahatlıkla gizlenebilmektedirler. Haşereler özellikle banyo mutfak bodrum ve kömürlük gibi alanlarda oluşan rutubet ve nemle birlikte daha yoğun bir şekilde üreyebilmektedir. Dünyamız genelinde bulunan hayvan nüfusunun nerdeyse %80 ile%90nını haşerler oluşturmaktadır. Buda yaşam alanlarımıza tehdit olarak görülmektedir. Haşereler genellikle deterjan ve sıvılara dayanıklı olan türler olduğu için evinizi baştan aşağı yıkasanız da bu tür haşerelerden kurtulmanız imkansız gibidir.

Çoğu haşereler hem etle hem de kanla beslenmektedir. Etle beslenen haşereler insan derisini ısırarak burada yara ve kaşıntı yaptıkları gözlenmektedir. Ve buda ciddi cilt hastalıkları ile karşı karşıya kalmanız demektir. Haşereler bir çok mikrobu kendilerinde barındıran canlılardır. Özellikle geceleri ortaya çıkan bu haşereler bulduğu ortamda hemen hemen her yeri gezerek taşıdıkları mikrop ve bakterileri bulaştırmakla birlikte yumurtalarınıda bırakarak çoğalabilmektedirler.

Uzun süre haşerelerle aynı ortamda kalmak size ve sevdiklerinize ciddi sağlık sorunları verebilmektedir. Sizde evinizde haşere veya böcek istilası problemleri yaşıyorsanız. İstanbul böcek ilaçlama servisi ile iletişime gecerek bu problemlerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Kalorifer, hamam böcekleri, pire, tahta kuruları, bit ve gümüş böceği, gibi haşereler oldukça hızlı çoğala bilen haşerelerin başında gelmektedir. Bunun nedeni de bıraktıkları yumurtaları ortam oluşması durumunda hızla yumurtalarından çıkarak yeni bir haşere olmalarından kaynaklıdır. Ev ve işyerlerinizde çok sayıda eşya mobilya olması bu tür haşereler için saklanma alanları çok olduğundan dolayı haşere problemleri ile daha sık karşılaşabilmekte ve profesyonel yardım almadan kurtulmanız neredeyse imkansız hale gelebilmektedir.

İstanbul ilaçlama firmamız İlaçlama yapılacak alanda öncelikle ön çalışma yaparak haşerenin yoğunluğunu ve haşere cinsini tespit ederken doğru ilaçlama yöntemini siz müşterilere sunmaktadır. Bu sayede böcek ilaçlama işlemi bittikten sonra siz müşterilerimizde daha olumlu sonuçlar almaktayız.
Kulanmış olduğumuz haşere ilaçları ve ekipmanları insan sağlığına her hangi bir etkisi yoktur. Dünya standartlarını takip eden firmamızdan bilgi almak için iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz

İstanbul Ev Böcek İlaçlama

Evlerde genellikle hamam böceği, kalorifer böceği, pire, fare, tahtakurusu, kertenkele, akar(mite), gümüşböceği, bit, salyangoz ve karınca gibi böcek bulunur. Evinizi saran bu haşerelerden kurtulmanın en kolay ve basit yöntemi ev böcek ilaçlama firmaları ile iletişime geçerek evinizi ilaçlatmanız olacaktır.

İstanbul böcek ilaçlama firması ile iletişime geçtikten sonra böcek ilaçlama yapılan alanda herhangi bir eşya kaldırmanıza gerek yoktur. Evinizi 1 hafta kapatmanıza gerek yoktur 1 hafta temizlik yapmamanıza gerek yoktur. Mutfaklarda daha çok gizlenen haşerelerin yerleri tespit edilerek dolap içleri süpürgelikler ve bu gibi yerler detaylı bir şekilde ilaçlanarak evinizdeki böcek sorununu ortadan kaldırmakta ve kesin çözümler sunmaktadır. İstanbul ev böcek ilaçlama firmasından aldığınız ilaçlama hizmeti ortalama 20 ile 30 dakika arası sürmektedir. Böcek ilaçlama firmalarının kullandığı haşere ilaçları etkisini genellikle 30 ile 90 arası sürmektedir. Kulanmış oldukları ilaçlar daha sonra çıkan haşereleride öldürmeye devam etmektedir.

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, Tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Pozitif ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz. Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir – yıl boyunca sürecek bir süreçtir. Pozitif haşere ilaçlama yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.

Haşere İlaçlama

Haşere ilaçlama evinizdeki zararlı böcek ve kemirgenlerden kurtulmanızı sağlar. Böcek ilaçlaması için ilk olarak dikkat edilmesi gereken haşere ilaçlaması firması seçimi olacaktır. Doğru firmalar ile çalışmamak, sorunun daha da büyümesine ve zaman kaybedilmesine yol açabilir. Haşere ilaclama firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler:

Firmanın ne kadar zamandır hizmet verdiği ve referansları,
Hangi ilaçların kullanıldığı ve Sağlık Bakanlığı onayı olup olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

En iyi haşere ilaçlaması Nasıl Yapılır?

Haşere ilaçlaması Sağlık Bakanlığı Onaylı şekilde yapılmalıdır. En iyi ilaçlama yöntemleri ise iç mekandaki böcek türüne göre değişmektedir.

•Sıvı ilaçlama yöntemi ile haşerelerin temizlenmesi sağlanmaktadır. İç alanlarda belirlenen yöntemler için sıvı ilaçlama yapılır. Bu yöntem ile karıncalar, çıyanlar, akrep, örümcek, gümüşçün böceği ve uçan haşerelerin temizlenmesi sağlanır. Haşere ilaçlama firması
•Jel ilaç uygulama yöntemi ise özellikle hamam böcekleri için kullanılmaktadır. İstila edilmiş alanlara jel uygulaması yapılmaktadır. Medikal açıdan da daha sağlıklı bir yöntemdir.
•Pire ve tahta kurusu için yapılan ilaçlama diğer yöntemlerden farklıdır. Pire ve tahta kurusu ilaçlama yapılırken kökten çözümü gerçekleştirmek için doğru firma seçimi yapmak gerekmektedir.
•İlaçlama yapılırken evin 4 saat boyunca terk edilmesi gerekmektedir. Eve girmeden önceki 2 saat boyunca da evin havalandırılması gerekmektedir.

Böcek İlaçlama

Uzman Ekip İle Profesyonel İlaçlama

En güvenilir ilaç markalarıyla ve 12 yılda edindiğimiz ilaç ve uygulama tecrübeleriyle hizmetimizi kalıcı ve % 100 Etkili hale getirmeye çalışıyoruz.

Haşere-Böcek ilaçlama

En Güvenilir İlaçlama Firması

%100 Memnuniyet Garantisi ile çalışıyoruz. Haşere sorununuzu çözene kadar uygulamalarımıza ve çözüm üretmeye devam ediyoruz. İlaçlama sonrasında muhatap bulamama gibi bir derdiniz son bulmuş olacak.

Böcek İlaçlama & Dezenfekte için hızlı randevu al