ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Beşyol Temizlik Şirketi

Beşyol Temizlik Şirketi

Beşyol temizlik şirketi
7 Tem

Beşyol Temizlik Şirketi

PROFESYONEL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Beşyol temizlik şirketi Temiz bir çevre, sağlığa giden yolun belki de ilk adımıdır. Özellikle pandemi dönemiyle birlikte hayatımızın merkezine yerleşen virüs ve bakteriler, temiz olmayan ortamlarda çok
daha hızlı yayılmaktadır. Endüstrinin ve hizmet sektörünün gelişmesiyle birlikte, temizlik
pratik bir dokunuş isteyen müşteriler, bu şirketlerle iletişime geçmektedir. Başta ev ve iş
yerleri olmak üzere tatil köyleri, villalar, ofisler vb mekanlar için bu hizmetler verilir. Alanında
tecrübeli, gerekli eğitimden geçmiş ve sicillerinde herhangi bir adli suç bulunmayan
çalışanlar, belirlenen yer ve tarihte müşterinin isteği doğrultusunda temizlik hizmetini
verirler.

Gerek tam zamanlı, gerek periyodik ve gerekse de gündelik olarak anlaşılabilen firmalar, işlerini en kaliteli ve güvenilir şekilde yapmanın peşindedir. Tam belirlenen vakitte temizlenecek alanda olan temizlik ekibi, temizlenecek alanın büyüklüğüne ve yapısına göre organize olurlar. Bir kişiden başlayarak ihtiyaca göre artan eleman sayısı ile en kaliteli ve hijyenik temizlik hizmeti sunmaktadırlar.

Neler Yapıyorız ?

Pozitif Temizlik Şirketi yaklaşık olarak 12 yıldır. Beşyol ev Temizliği.  Beşyol Ofis Temizliği  ve İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti vermektedir. Bu temizlik hizmetlerinin dışında Cam & Dış Cephe Temizliği, Koltuk Yıkama Hizmeti, Böcek ve Haşere İlaçlama, Yangın sonrası temizlik olarak da hizmet vermekteyiz. Beşyol’ da uygun fiyatlı ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Misyonumuz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Beşyol Temizlik Firması olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Temizlik sırasında kullanılan tüm malzemeler Pozitif  Temizlik tarafından temin edilmektedir. Ev temizliği ve ofis temizliği ihtiyacınız varsa sadece arkanıza yaslanın ve temizliğin keyfini çıkartın. Ayrıca Günlük / Haftalık ve Aylık periyotlarda temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden son 1 yılda binlerce kişiye hizmet verdik. Sizinde Beşyol bölgesinde temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizleri arayabilir. Temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Beşyol en ucuz temizlik şirketi ve en çok tercih edilen temizlik firması Pozitif Temizlik hafta içi ve hafta sonu sizlerin hizmetindedir. Dilerseniz bayan temizlikçi dilerseniz erkek temizlikçi isteğinde bulunabilirsiniz. Beşyol temizlik şirketi olarak son derece etkili özel buharlı temizlik makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(0539) 481 84 73