ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Halkalı Temizlik Şirketi

Halkalı Temizlik Şirketi

Halkalı temizlik şirketi

HALKALI PROFESYONEL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Halkalı Temizlik Şirketi olarak temizlik sektöründe 12 yıldır profesyonel ve uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Son zamanlarda gelişmekte olan Küçükçekmece ilçesine bağlı halkalı mahallesi. Yeni yapılan rezidanslar ile adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Bu kadar çok evin olması sebebi ile Halkalı Temizlik Şirketi arayışına girişilmiştir. Günümüzde çalışan bireyler ev temizliklerini yaptırabilmeleri için temizlik şirketleri arayışına girmektedirler. Bireylerin güvenilir temizlik firmaları bulmaları son zamanlarda merdiven altı diye tabir edilen firmaların çoğalması sebebi ile azalmıştır. Pozitif Temizlik Şirketi olarak ev sahiplerine sürekli olarak söylediklerimiz arasında, temizlik şirketi seçerken firmaların vergi levhasının olup olmadığını ve güvenilir referans verebilmeleri sorgulanmasıdır.

Halkalı gibi İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde. Temizlik Şirketlerine olan talepler her geçen gün hızla artmaktadır. Özellikle iş hayatına bayanların katılımlarının oranlarının artması ile ev temizliği talepleri çok büyük bir artış ivmesi göstermiştir.  Sağlıklı bir yaşam için temizlik en önemli etkenlerden bir tanesidir. Evlerimiz olsun çalıştığımız ofisler olsun her yerde periyodik olarak temizlik yapılması gerekmektedir. Halkalı Temizlik Şirketi olarak bu ihtiyacı karşılamaya amaçlayarak kurulduk. Deneyimli personel yapımız ve tecrübemizi bir araya getirerek her alanda hizmet sunuyoruz.  Sunmuş olduğumuz temizlik hizmetleri detayları şu şekildedir.

 

Halkalı Ev Temizliği

Halkalı Ev temizliği hizmeti kendi arasında bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlere göre yapılan temizlik hizmetlerinde farklılıklar oluşmaktadır.

Genel ev temizliği; Bu temizlik seçeneğinde evleriniz için genel temizlik olarak nitelendirdiğimiz toz alınması, camların silinmesi ,mutfak dolaplarının dıştan silinmesi, kapıların silinmesi şeklinde tanımlaya biliriz.

Detaylı Ev Temizliği; Bu ev temizliği seçeneğinde evinizin el değmemiş noktası kalmayacak şekilde bir çalışma yapılmaktadır. Genelde 2  veya daha fazla personel ile bu hizmet yapılmaktadır. Camların silinmesi, duvarların silinmesi, yer zeminin silinmesi, mutfak dolaplarının iç dış silinmesi, banyolunun temizliği, toz alma, kapıların silinmesi gibi tüm işler yapılmaktadır.

Boş Ev Temizliği;  Boş ev temizliğini özellikle daha önce kiracı çıkmış eşyasız evleri uygulamaktayız. Boş evler için 2 ve üzeri personel ile sağlamaktayız. Eviniz detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Tüm duvarlar, lavabo, mutfak, yer zeminleri ve kapılar gibi el değmemiş tek nokta kalmayacak şekilde temizlik hizmeti sunulacaktır.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği ; Bu temizlik hizmetimizi uyguladığımız evler genelde daha önce hiç bir kiracı girmemiş olan inşaat kalıntıları, boya kalıntıları gibi kalıntıların olduğu evlerde yapılmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz de detaylı temizlik uygulamamız yapılmaktadır. Camlarda, duvarlar da , yer zeminlerinde olan kalıntılar temizlenmektedir. Ve tüm evde el değmemiş nokta kalmayacaktır.

Halkalı Ofis Temizliği

Halkalı Ofis temizliği, Ev temizliği kadar önemli temizlik türlerinden bir tanesidir. Çünkü evden sonra en çok zaman geçirdiğim alanlardan bir tanesi çalışmış olduğumuz ofislerimizdir.  Ofis temizliğinde çok daha detaylı bir çalışma yapılmalıdır. Bunun nedeni ise, ofise sizin dışınızda tanımadığınız bir çok insan girip çıkmaktadır. Buda ofisin daha çok farklı mikrobik sorunlarla karşı karşıya kalabileceğidir. Bizlerin önerisi haftada bir ofisinizin detaylı bir şekilde temizlenmesidir. Halkalı ofis temizliği olarak ofis temizliğinde iş sonrası yani işlerinize sorun teşkil etmeyecek çözümler de sunmaktayız.

İstanbul Temizlik Şirketleri arasında bulunan Küçükçekmece Temizlik Şirketleri, halkalı mahallemizde yaşayan ev sahipleri için en uygun fiyatlı ev temizliği hizmeti sunmaktadır. Ev temizliğini firmamız, büyük bir titizlikle yapmaktadır. Küçükçekmece’de en köklü firma olan  Pozitif Temizlik Şirketi, ev ve ofis sahiplerine 7 gün hizmet vermektedir. Halkalı temizlik şirketleri olarak ev ve ofisinizde kullanmış olduğumuz tüm kimyasallar, elektronik ekipmanlar TSE damgası ve önceden testleri yapılmış ürünlerdir. Bu şekilde kullandığımız ürünler sayesinde 2012 yılından bugüne kadar olan sürede Halkalının en iyi temizlik şirketi olarak adlandırılmaya devam etmekteyiz. Bu vurguyu biz değil müşterilerimizden aldığımız iyi geri dönüşler sayesinde söylemekteyiz.

Halkalı Temizlik Şirketi; Pozitif Temizlik Olarak Yerinizde Yaptığımız İşlemler
Mülkünüzde ilk olarak, sizin temizliği yapılmasını istediğiniz yerlerden başlarınız. Eğer siz genel olarak ev temizliği istemişseniz. Halkalı Temizlik Şirketi olarak, koltuk silme, camların iç ve dışının silinmesi, pencere çerçevelerinin temizlenmesi, duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin temizlenmesi, aydınlatma araçlarının silinmesi, banyo ve tuvaletlerin temizlenmesi, genel yüzey temizliği, derz aralarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, evinizde bulunan tüm mobilyaların temizlenmesi, evinizin özel elektrikli makinemiz sayesinde süpürülmesi ve kısacası evinizde aklınıza gelebilecek her yerin temizliği yapılmaktadır. Sizde Halkalı Temizlik Şirketi veya halkalı koltuk yıkama arayışınız bulunmaktaysa bize 0539 481 84 73  telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

(0539) 481 84 73