Ev Temizliği

Ev Temizliği

PROFESYONEL EV TEMİZLİK ŞİRKETİ 

Ev Temizliği konusunda sektöründe lider firmalardan biri olarak. Pozitif Temizlik Şirketi farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız, insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Doğal ve organik bir temizliğin olmasına önem vermektedir. 

Detaylı daire temizliğinde yer alan (kapıların silinmesi. Camların iç ve dış kısımlarının temizlenmesi. Banyoda klozet, lavabo ve duşa kabin temizliği. Banyo duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi. Zemin temizliğinin yapılması. Mutfak dolaplarının silinmesi (dolap içi ve üstü) mutfak duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi. Dip ve köşelerin temizlenmesi). Cam kenarları ve  Yerlerdeki alçı ve boya kalıntılarının kazınması işlemleri yapılmaktadır.

Profesyonel Ev Temizliği Hizmeti!

İstanbul’da yaşayanlar için mükemmel Ev temizliği çözümleri Pozitif Temizlik ile bir tık uzağınızda!. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle  temizlik hizmeti sunarak, evinizin her köşesini pırıl pırıl yapma sözü veriyoruz. Modern ekipmanlarımız ve güvenilir temizlik ürünlerimizle, sizin için temizlik konusundaki endişeleri ortadan kaldırıyoruz. Ev temizliği ve ofis temizliği ve yahut özel mekanlarınızın temizliği olsun, biz her ihtiyaca uygun çözümler sunuyoruz.

 Hizmetlerimiz:

Genel Temizlik: Mutfak, banyo, yatak odası, oturma odası gibi tüm evinizi detaylı bir şekilde temizliyoruz.
Detaylı Temizlik: Duvarlar, pencereler, fırın, buzdolabı gibi evinizin tüm detaylarını da temizleyebiliriz.
İnşaat Sonrası Temizlik: Yeni taşındığınız evinizin inşaattan kalan tüm kirlerini temizleyerek, tertemiz bir şekilde yaşamaya hazır hale getiriyoruz.
Ofis Temizliği: Ofisinizi hijyenik ve düzenli bir şekilde tutarak, iş veriminizi artırmanıza yardımcı oluyoruz. 
İstanbul’da Kaliteli ve Ekonomik Ev Temizliği Hizmeti
İstanbul’da evinizi temizletmek için profesyonel bir şirket arıyorsanız, doğru yerdesiniz. İstanbul’un en iyi ev temizlik şirketlerinden biriyiz ve her zaman müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz.

Pozitif Temizlik hizmetlerinde. Diğer firmalara kıyasla hem daha kaliteli ve uygun bir politika benimsemektedir. Bu yüzden kaliteyi uzakta aramanıza gerek yok. Uygun fiyatlarla sağladığımız hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Her personelimiz, özel olarak firmamız tarafından eğitilmiştir. İstanbul’un her bölgesinde geçerli olan sabit fiyat politikamız, ev temizliği taleplerinizde dairenizin büyüklüğüne göre esneklik gösterir. Personel sayımız, gelen taleplere göre değerlendirilerek müşteriye özel çözümler sunmaktadır.

EV TEMİZLİĞİ

İşte bu nedenlerle evi detaylı temizlemek önemlidir. Bunun için ev temizliği yapan şirketi bulmak önemlidir. Ve bu şirketlere başvurmak sizin için hem zamandan ve hem de fiziksel olarak yorulmadan evinizin temizlenmesini sağlayacaktır. İşini kaliteli yapan ve güvenebileceğiniz bir ev temizliği şirketi ile iletişime geçip temizlik hizmeti almak evinizin detaylı bir şekilde kir ve tozdan arınmasını sağlar.

İlk öncelikle evlerinizin temizliği konusunda duyduğunuz endişeleri anlıyoruz. Bu endişelerinizin giderilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bu endişelerin minimum düzeyde olabilmesi için dürüstlüğümüze ve güvenilirliğimize sadık kalıyoruz. Temizlik konusunda istediğiniz özende bir ev temizlik işlemi yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ev hanımlarımızın ve çalışan kadınlarımızın yapmış olduğu ev temizliği ne kadar güvenilir olsa da firmamızın sahip olduğu yeterli güvenliğe sahip değillerdir. Ofislerde, villa ve şirketlerde ev temizliği hizmeti sağlamaktayız. Personellerimiz ev veya ofis temizliği yaparken tüm dikkat edilecek hususlara uymaktadırlar. Ekibimiz sizin işin içinden çıkamadığınız tüm ev hizmetlerini güvenilir bir şekilde üstlenmekte olup %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

İstanbul Temizlikçi bayan temini hizmetimiz son sürat devam etmektedir. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için çıktığımız bu yolda +100 referans müşterimizle %100 kaliteli hizmet veriyoruz.

Gündelikçi bayan veya İstanbul gündelikçi kadın ihtiyaçlarınızı karşılamak için hemen bizi arayın sizlere hemen temizlikçi kadın gönderelim.

Bahçelievler Temizlik Şirketi

Günlük Ev Temizliği

Gündelik Ev Temizliği. Hızlı Geri Dönüş. Profesyonel Hizmet. Müşteri Memnuniyet Garantisi. Ev temizliği ile uğraşma, profesyonellere bırak. %100 müşteri memnuniyeti garantili hizmet.

Günlük Ev Temizliği

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Yanınızda

Pozitif Temizlik Şirketi İstanbul olarak, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışına önem veriyoruz. Size zamanında ve düzenli bir şekilde hizmet sunmak için titizlikle çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz, görevlerini zamanında ve özenle yerine getirerek, size kesintisiz bir temizlik deneyimi sunuyor.

Ev Temizliği için hızlı randevu al