ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir Temizlik Şirketi

Bayrampaşa Temizlik Şirketi
7 Tem

Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir temizlik şirketi

Hayatımızı sürdürdüğümüz ev, iş yerleri ve çalışma alanlarının temizliği de fazlası ile özen isteyen konular arasında yer almaktadır. Bu neden ile aynı zamanda sağlığımız içinde dikkat isteyen konular arasında yer almaktadır. Bu konuda yardım alabileceğimiz birçok firmalar olması bizleri yanıltmasın. Başakşehir temizlik şirketi yılların verdiği tecrübe ile daima en güzel hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Pozitif Temizlik olarak yaptığımız iş ve çalışmalarımızı sizlere kısaca anlatmaya çalışacağız.

Başakşehir temizlik şirketi olarak yaptığımız iş ve çalışmalarımızı sizlere kısaca anlatmaya çalışacağız.

1: Temizlik firması olarak ev ve fabrika, ofis, okul, hastane, boş bina ve iş yerleri, tam gün ev temizliği büyük iş yerlerinin temizliğini en ince detayına kadar yapıyoruz. Ve sizlere teslim ediyoruz.

2: Kullandığımız temizlik malzemelerinin kimyasal içeriği olmadığını ve sağlığınıza zararlı her hangi malzemelerinin kullanılmadığını bilmenizde fayda vardır.

3: İş yerlerinizi ve evlerinizi güven ile teslim edebileceğiniz firma olduğumuzu bilmenizde ve seçimlerinizde bu önemli konuyu da göz önüne almanızı da faydası olacaktır.

4: Kapı pencere ve zemin gibi özel istekler doğrultusunda yapılacak temizlik çalışmalarımızda bulunmaktadır.

5: Temizliklerimizi kategori içeriğinde yapabileceğimiz gibi  bir bütün olarak da sunmaya devam etmekteyiz.

6: Personellerimizin tecrübeli olması ve işlerinin en güvenilir temiz yapması için eğitimli olduğunu hatırlatmak isteriz. Temizlik esnasında oluşabilecek sorunlara karşılık hasar karşılama özelliğimizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu da işimizi ne kadar özenerek yaptığımızın bir diğer özelliğidir.

7: İstediğiniz gün ve saat içerisinde, Ödeme kolaylığı sağlayarak randevularınıza uygun şekilde hizmet vermeye gayret eden personelimiz ve destek hizmetlerimiz ile yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

8: Tavan temizliği. Zemin cilalama ve bakımı gibi farklı temizlik isteklerinize de çözüm bulabileceğiniz yılların tecrübesi ile. Başakşehir temizlik şirketi olarak her sorununuza çözüm bulmaktayız.

Başakşehir temizlik şirketi olarak daima müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Son model temizlik malzemeleri ve maddeleri kullanmayı ilke olarak benimsediğimizi hatırlatmak isteriz. Sadece temizlik olarak düşünmediğimiz işimizi en ince detaya kadar ve sorunsuz olarak teslim etmeye de özen göstermekteyiz. Bu konuda personelimizin gösterdiği özen ile daima memnun kalışların ve geri dönüşlerin bizler için daha değerli olduğunu bilmenizi isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(0539) 481 84 73