ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Bayrampaşa Temizlik Şirketi

Bayrampaşa Temizlik Şirketi

Bayrampaşa Temizlik Şirketi
7 Tem

Bayrampaşa Temizlik Şirketi

 

Bayrampaşa Temizlik Şirketi 

Bayrampaşa Temizlik Şirketi Pozitif Temizlik,  2015 yılından bu yana Bayrampaşa‘da hizmet vermektedir. En çok tercih edilen temizlik hizmetlerimiz. Bayrampaşa Ev Temizliği ve Bayrampaşa Ofis Temizliği. Yanı sıra her türlü iş yeri ve yeri ofisler için dış cephe cam temizlik hizmetimiz mevcuttur. %100 Müşteri memnuniyeti ile profesyonel ekibimiz ve Uygun fiyat politikamız ile tüm kurumsal şirket ve firmalara Bayrampaşa Dış Cephe Cam Temizliği ve Bayrampaşa İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti vermekteyiz. Düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Haftalık & Günlük Temizlik Hizmeti mevcuttur. Dilerseniz bayan, dilerseniz erkek personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyetini esas alarak. Bayrampaşa’nın bir çok bölgesin de 2015  yılından bu yana temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Bayrampaşa En Ucuz Temizlik Şirketi olarak kalite ve profesyonellikten asla ödün vermemekteyiz. Yerinde Koltuk Yıkama, Yangın Sonrası Temizlik ve Tadilat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Bayrampaşa Ev Temizliği & Ofis Temizliği

%100 Uygun Fiyat Garantisi ile Bayrampaşa Temizlik Şirketi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Haftanın 7 günü temizlik hizmeti vermekteyiz. Pozitif Temizlik Şirketi olarak. Son 3 yılda sitemiz üzerinden 1000’den fazla kişiye ev temizliği, ve ofis temizliği hizmeti verdik. Profesyonel temizlik kadrosu ve hizmet kalitesi ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bayrampaşa Günlük Ev Temizlik Hizmeti mevcuttur.

Düzenli olarak temizlik hizmeti aldığınız da çok özel indirim sağlamaktayız. Her türlü temizlik işi için Online Randevu sistemini kullanarak zahmetsiz şekilde ev temizliği için randevu alabilirsiniz. Bayrampaşa temizlik şirketleri arasında en eski temizlik firması olan. Pozitif  2015 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bayrampaşa temizlik şirketi whatsapp  üzerinden sizlere 7/24 erişim ve hizmet sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Pozitif temizlik şirketi olarak daima müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak hizmet vermeye devam ederken son model temizlik malzemeleri ve maddeleri kullanmayı ilke olarak benimsediğimizi hatırlatmak isteriz. Sadece temizlik olarak düşünmediğimiz işimizi en ince detaya kadar ve sorunsuz olarak teslim etmeye de özen göstermekteyiz. Bu konuda personelimizin gösterdiği özen ile daima memnun kalışların ve geri dönüşlerin bizler için daha değerli olduğunu bilmenizi isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(0539) 481 84 73