ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

mecidiyeköy temizlik şirketi

MECİDİYEKÖY  TEMİZLİK ŞİRKETİ

Mecidiyeköy Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Pozitif Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

Mecidiyeköy ilçesi İstanbul şehrinin en işlek ve en kalabalık ilçeleri arasında yer almaktadır. İlçe bu kadar kalabalık olunca haliyle burada bulunan binaların sayısı da oldukça fazladır. Bu binaların temizlik işlemleri de aynı oranda zorlaşmaktadır. Mecidiyeköy temizlik şirketleri bu hususta her alanda hizmet vermektedir. Ancak her temizlik şirketine güvenmek de doğru bir karar olmayacaktır. Temizlik şirketlerinin sahip olması gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Örneğin bir temizlik şirketinde çalışan elemanların öncelikle tecrübeli olması gereklidir. Tecrübeli elemanlar işlerinin ciddiyetinin her zaman farkındadır ve bu ciddiyet ile işlerini sürdürür. Bunun yanı sıra çalışanların güvenilir olması da oldukça önemli bir husustur. İnsanların kafasında evlerini, ofislerini ya da herhangi bir yeri bu kişilere emanet ederken soru işareti kalmamalıdır. Mecidiyeköy Temizlik Şirketi; Pozitif Temizlik çalışanları tüm bu özelliklere sahiptir. Şirketimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı için de müşterilerini memnun etmek adına elinden geleni ardına koymamaktadır. Bu durumda müşterilerimizin memnuniyeti artarken müşteri sayımızda da gözle görülür bir artış yaşanmaktadır.

 

Mecidiyeköy Ev Temizliği

Mecidiyeköy’de temizlik hizmeti vermeye başladığımız ilk günden bu yana en fazla rağbet gören uygulamalarımızdan birisi de ev temizliği… Evler çok yoğun kullanıldığından ve sahip oldukları eşyalardan dolayı evlerde temizlik yapmak son derece zordur. Üstelik ev temizliği konusunda ev sahiplerini memnun etmek oldukça güç. Herkesin temizlik anlayışı farklı olduğu için ev temizliğinde müşteriye ve eve göre hareket etmek gerekiyor. Firmamız bunu başarabildiği için bugün bölgemizin en çok tercih edilen ev temizliği şirketi konumunda yer alıyor.

Mecidiyeköy ev temizliği, evlerin boş ya da eşyalı olmasına göre değişiyor. İnşaatı yeni bitmiş, tadilattan yeni çıkmış evlerde özel ekipmanlarımızla birlikte çalışıyor, bütün inşaat artıklarını yok ediyoruz. Bunu yaparken son derece dikkatli olarak hiçbir yerin zarar görmesine mahal vermiyoruz. Eşyalı evlerinizde ise odalara göre taksim yapıyoruz. Çünkü her odanın temizlik detayı farklı oluyor. Mutfak ve banyo, tuvaletlerin temizliği ve temizlik detayları çok daha fazla oluyor. Diğer odalarda da mobilya gibi eşyalar için özel deterjanlar kullanmak gerekiyor. Ekibimiz bütün temizlik ürünleriyle birlikte, söz verilen saatte evlerinize ulaşıyor, başarıyla evlerinizi tertemiz yapıyor.

Mecidiyeköy Ofis Temizliği

Mecidiyeköy, iş hayatının son derece yoğun olduğu bir yer. En çok bulunan iş yerleri de ofisler…. Dükkanları da ofislerle birlikte değerlendirdiğimizde bölgemizin en çok kullanılan, her gün en fazla insan ağırlayan mekanlarının ofisler olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Buraların temizliği ise hem çalışanlar hem de misafirler için elzemdir. Temiz bir ofis, müşteriler nazarında prestij kazanır. Çalışanlar da daha sağlıklı çalışma ortamı elde etmiş olur.

Mecidiyeköy bölgesinde temizlik hizmeti vermeye başladığımız ilk günden bu yana ofis sahiplerinin vazgeçilmez çözüm ortağıyız. Tadilat sonrası, inşaat sonrası Mecidiyeköy ofis temizliği ihtiyaçlarını başarıyla karşılıyor, uzman ekibimiz ve güçlü ekipmanlarımızla ofislerinizi taşınıp kullanabileceğiniz hale getiriyoruz.

Aktif kullandığınız eşyalı ofislerinizde temizlik de bizim işimiz… Bütün eşyalarınızı, camlarınızı, zeminleri ve diğer alanları tertemiz yapıyoruz. İsteğinize göre yüzeysel ya da detaylı temizlik gerçekleştiriyoruz. Günlük, haftalık, aylık gibi periyotlarla temizlik işlemlerimizi yenileyebiliyoruz. Bizler sayesinde temizlik için ayrıca bir personel tutmaktan kurtulmuş, çok daha uygun maliyet avantajlarıyla ofislerinizin temizlik gereksinimini karşılamış oluyorsunuz.

 

Mecidiyeköy Dış Cephe Cam Temizliği

Mecidiyeköy genelinde son yıllarda en sık karşılaşılan yap çeşitlerinden birisi cam kaplama yapılar. Kimi zaman bütün cepheler kimi zamansa bir iki cephe cam kaplama yapılıyor. Bu tür binalar estetik açıdan harika görünüyor ve marka imajı açısından kalite yansıtıyor. Fakat her yerin olduğu gibi buraların da temizliğe gereksinimi var. Düzenli olarak temizlenmeyen kompozit yapılarda zamanla kalıcı kireçlenmeler, oksitlenmeler meydana geliyor. Bu da cephelerin aşınmasına sebep oluyor. Firmamız profesyonel dış cephe cam temizliği yaparken binaya göre proje geliştirip endüstriyel dağcılık, sepetli vinç, iskele yöntemlerinden en uygununu seçiyor. Alanında eğitimli, deneyimli personeli ile iş güvenliğine uygun şekilde dış cephelerinizi başarıyla temizliyor.

Pozitif Temizlik, her mekanın temizliğini oldukça kısa bir süre içerisinde yapabilmektedir. Çalışanlarımız her zaman hizmet vermeye hazırdır ve işleri konusunda da oldukça titizdir. Mecidiyeköy’ün en iyi temizlik şirketi olarak adlandırılan şirketimiz hizmetlerine bu bölgede yıllardır devam etmektedir. Bugüne dek binlerce kişiye hizmet vermiş olan şirketimiz hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir. Özellikle büyük mekanların temizliğinde büyük rol oynayan şirketimiz sektörde yıldızı parlamış şirketler arasında yer almaktadır. Her alanda hizmet veren Pozitif Temizlik ailesi olarak her zaman hizmet vermeye hazır durumdayız. Kaliteli ve ucuz bir hizmet için aranan adres olan (Mecidiyeköy Temizlik Firmaları) Pozitif Temizlik şirketine ulaşmak isteyen herkes telefon ya da internet yolunu kullanabilir.

 

 

 

(0539) 481 84 73