ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Küçükçekmece Temizlik Şirketi

Küçükçekmece Temizlik Şirketi

bağcılar Temizlik Şirketi

KÜÇÜKÇEKMECE PROFESYONEL TEMİZLİK 

Küçükçekmece Temizlik Şirketi olarak bilinen. ‘ Pozitif Temizlik ‘ 9 Yıllık geçmişi ile 2015 Yılından bu yana. Küçükçekmece‘de hizmet vermektedir. En çok tercih edilen temizlik hizmetlerimiz. Küçükçekmece Ev Temizliği ve Küçükçekmece Ofis Temizliği yanı sıra her türlü iş yeri ve  ofisler için dış cephe cam temizlik hizmetimiz mevcuttur. Profesyonel ekibimiz ve Uygun fiyat politikamız ile tüm kurumsal şirket ve firmalara. Küçükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği ve Küçükçekmece İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti vermekteyiz. Düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Haftalık & Günlük Temizlik Hizmeti mevcuttur. Dilerseniz bayan, dilerseniz erkek personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

%100 Müşteri Memnuniyetini esas alarak. Küçükçekmece’in bir çok bölgesinde, En Ucuz Temizlik Şirketi olarak kalite ve profesyonellikten asla ödün vermemekteyiz. Yerinde Koltuk Yıkama, Yangın Sonrası Temizlik ve Tadilat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Küçükçekmece  Temizlik Firması

Küçükçekmece bölgesin de toplamda 1100 Ev Temizliği ve 600 Ofis Temizliği yaparak en çok tercih edilen Küçükçekmece ev temizliği ve Küçükçekmece ofis temizliği şirketi olmuştur.

Sizlerde değerli müşterilerimiz gibi ekonomik paket ev temizlik kampanyası ve her ayın belirli günlerin de yaptığımız. Küçükçekmece ofis temizlik kampanyası ile Pozitif Temizlik şirketinin değerli bir parçası olabilirsiniz. Sizde talep ettiğiniz zamanlarda. Gündelikçi kadın veya erkek personel ile Ev veya ofis temizliği hizmeti alabilirsiniz. Küçükçekmece bölgesinde yer alan ofis ve iş yerleri için dış cephe cam temizliği hizmetimiz bulunmaktadır. Tadilat Sonrası Temizlik ve İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi olarak bizleri haftanın 7 günü arayabilirsiniz. En İyi Küçükçekmece Temizlik Şirketleri arasın da ilk sırada gelmenin gururunu sizler sayesinde yaşamaktayız. 8 saat ev temizlik hizmeti vermekteyiz. Benzer şekilde ofis temizliği ile de  %100 müşteri memnuniyetini garanti ederek. En Uygun Fiyat Garantisi ile siz değerli müşterilerimize hizmete devam ediyoruz.

Düzenli olarak temizlik hizmeti aldığınız da çok özel indirim sağlamaktayız. En kaliteli temizlik malzemeleri ile eviniz, ofis ve iş yeriniz pırıl pırıl olacak. 30 Kişilik temizlik kadrosu ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Her türlü temizlik işi için Online Randevu sistemini kullanarak zahmetsiz şekilde ev temizliği için randevu alabilirsiniz. Küçükçekmece temizlik şirketleri arasında en eski  firma olan Pozitif Temizlik Şirketi 2015 yılından bu yana hizmet vermektedir.  

Küçükçekmece temizlik şirketi whatsapp ve facebook messenger üzerinden sizlere 7/24 erişim ve hizmet sağlamaktadır.Dilediğiniz aman ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Zemin parlatma ve zemin temizleme hizmeti de vermektedir.

 

(0539) 481 84 73