ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
7 Tem

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

PROFESYONEL TEMİZLİK ŞİRKETİ POZİTİF TEMİZLİK


İstanbul Beylikdüzü Temizlik Şirketleri  arasında hizmet kalitesini her zaman üst seviyede tutmuş ve bu anlamda da her geçen gün büyümeye ve gelişmeye  devam etmiştir. Her türlü temizlik hizmeti  ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz. Beylikdüzü Temizlik Şirketi; Pozitif Temizlik olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetimizde haftanın her gününü esas almaktayız bu anlamda ister Beylikdüzü Ev temizliği ister Beylikdüzü Ofis temizliği konusunda destek arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Pozitif Temizlik Şirketi; olarak merkezi ofisimizde ağırlayabileceğimiz misafirlerimize pek çok alanda özel fiyat ve referans sağlayabiliyoruz. Bu anlamda Ev ve Ofis temizliğinde hizmetlerimiz sürekli olarak talep edilmektedir. Ev temizliği hizmetimizde haftanın belirli günlerinde Temizlikçi bayan temini de sağlanabilmektedir.

Özellikle Dış Cephe Temizliklerinde camlardan tutun da binaların genel anlamda dış temizliğine büyük önem verilmektedir. Firmamız kullandığı kimyasallardan malzemelere varıncaya kadar hepsinde kalite standartlarını üst seviyede tutmuştur. Bu anlamda özellikle Beylikdüzü Temizlik Şirketleri arasında. Pozitif Temizlik olarak. Temizlik işlemi sırasında kullanmış olduğumuz ekipmanların ve kimyasalların insan sağlığı açısından  hiçbir şekilde yan etkisi olmamaktadır.

Ev temizliği hizmetimizde bizi arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size her konuda yardımcı olabilecektir.

Beylikdüzü Temizlik Firması

Ofis temizliği veya fabrika temizliğinde istenirse 24 saat tam zamanlı olarak hizmet verebiliriz. Bu anlamda vardiyalı olan çalışanlarımızla birlikte en uygun fiyat seçenekleri de sizlere sunulabilmekteyiz.

Pozitif Temizlik olarak firmamızın kalitesi bugüne kadar farklı müşterilerimizin referanslarıyla ortaya koyulmuştur. Bu anlamda tercihinizi en uygun fiyat ve kaliteli hizmetten yana kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi. Pozitif Temizlik. Sektörde 12 yılını geride bırakmış ve bu anlamda da pek çok bireysel kişilere ve firmalara hizmet vermiştir. Amacımız en doğru yöntemleri ve güler yüzümüzü de kullanarak her zaman müşteri portföyümüzü artırmaktır. Bizimle çalışan müşterilerimizin bizden memnun olduklarını ve buna göre de diğer müşterilerine bizi tavsiye ettiklerini çok iyi biliyoruz. Bunun için sizlerin de tavsiyeleriyle birlikte her geçen gün giderek İstanbul’un bir çok ilçelerinde marka olarak yerimizi alıyoruz.

%100 Uygun Fiyat Garantisi ile Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Haftanın 7 günü temizlik hizmeti vermekteyiz. Pozitif Temizlik Şirketi olarak son 3 yılda sitemiz üzerinden 1000’den fazla kişiye ev temizliği, ve ofis temizliği hizmeti verdik. Profesyonel temizlik kadrosu ve hizmet kalitesi ile Beylikdüzü de hizmet vermekte devam etmekteyiz. Beylikdüzü Günlük Ev Temizlik Hizmeti mevcuttur.

Düzenli olarak temizlik hizmeti aldığınız da çok özel indirim sağlamaktayız. En kaliteli temizlik malzemeleri ile eviniz, ofis ve iş yeriniz pırıl pırıl olacak. 30 Kişilik temizlik kadrosu ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Her türlü temizlik işi için. Online Randevu sistemini kullanarak zahmetsiz şekilde ev temizliği için randevu alabilirsiniz. Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında en eski temizlik firması olan. Pozitif Temizlik Şirketi 2015 yılından bu yana hizmet vermektedir. Beylikdüzü temizlik şirketi whatsapp ve facebook, messenger üzerinden sizlere 7/24 erişim ve hizmet sağlamaktadır. Dilediğiniz aman ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Beylikdüzü Temizlik Şirketi Apartman Temizliği hizmeti ve zemin parlatma ve zemin temizleme hizmeti de vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(0539) 481 84 73