ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Bağcılar Temizlik Şirketi

Bağcılar Temizlik Şirketi

bağcılar Temizlik Şirketi
7 Tem

Bağcılar Temizlik Şirketi

BAĞCILAR PROFESYONEL EV TEMİZLİĞİ

Bağcılar Temizlik Şirketi 2015 yılından bu yana Bağcılar‘da hizmet vermektedir. En çok tercih edilen temizlik hizmetlerimiz.  Bağcılar Ev Temizliği ve Bağcılar Ofis Temizliği yanı sıra her türlü iş yeri ve ofisler için Dış cephe cam temizlik hizmetimiz mevcuttur. %100 Müşteri memnuniyeti ile profesyonel ekibimiz ve Uygun fiyat politikamız ile tüm kurumsal şirket ve firmalara Bağcılar Dış Cephe Cam Temizliği ve Bağcılar İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti vermekteyiz.  Düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Haftalık & Günlük Temizlik Hizmeti mevcuttur. Dilerseniz bayan, dilerseniz erkek personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Bağcılar bölgesinde iyi bir temizlik şirketi arıyorsanız bize telefonla ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Bağcılarda haftanın yedi günü ek iş olarak değil tek iş olarak temizlik yapan Pozitif Temizlik Şirketi. Temizlikçi bayan elemanlardan oluşan genç ve dinamik kadromuzla tam gün ev ve ofis temizliği hizmeti sunmaktayız.

POZİTİF TEMİZLİĞİN GÜVENCESİ

Bağcılarda temizlik şirketi olarak en çok yaptığımız temizlik işleri sırası ile şunlardı. Detaylı ev temizliği.  Yüzeysel ev temizliği. Periyodik ev temizliği. Sıfır daire temizliği.  Yeni ev temizliği.  İnşaat sonrası ev temizliği.  Tadilat sonrası ev temizliği.  Boya badana sonrası ev temizliği. Eşyalı ev temizliği. Boş ev temizliği.  Dubleks daire temizliği.  Villa temizliği işleridir…

Bağcılar civarındaki temizlikçi bayan elamanların katılımlarıyla kurulmuş olan Pozitif Temizlik  bağcılarda en uygun fiyata ev temizliği yapıyor ve inanıyoruz ki yakın gelecekte de bağcılardaki en ucuz fiyata ev temizliği yapan şirket olma unvanını sonuna kadar taşımaya devam edecektir.

DÜZENLİ VE DETAYLI TEMİZLİK

Ev Temizliği konusunda gerçek bir yardımcı arıyorsanız. Pozitif Temizlik haftanın 7 günü temizlik hizmeti vermektedir. Ev temizliği sırasında özel ve kişisel eşyalara kesinlikle dokunmuyoruz. Ev temizlik hizmeti alan müşterinin belirttiği şekilde detaylı ve hijyenik olarak evinizi temizliyoruz.

Boş Daire Temizliği veya Eşyalı Daire Temizliği fiyat olarak fark göstermektedir. Ayrıca İnşaat Sonrası Ev Temizliği ve Tadilat Sonrası Ev Temizliği de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. İstanbul Ev Temizliği hizmetinde Avrupa Yakasının tümünde hizmet vermekteyiz. İstanbul Buharlı Ev Temizliği hizmetimiz de mevcut. Evin tüm odaları, mutfağı, tuvalet ve banyosu detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Evin büyüklüğüne göre daha az ödeme yaparak daha karlı çıkabilirsiniz. 

İstanbul Gündelik Temizlikçi ile evinizi bir gün değil her gün tertemiz bulabilirsiniz! Temizlik konusun da eğitim almış, işini özenle ve titiz şekilde yapan temizlikçi kadınlar yardımı ile ev temizliği işinden sizi kurtarıyoruz. Temizlik Sonrası yapılan işi görür, beğenir ve sonrasında ödeme yaparsınız. Ev Temizliği ve Dış Cephe Cam Temizliği basit gibi görünse de profesyonellik isteyen bir iştir. Dilerseniz temizlik malzemelerini siz verebilir ve maliyeti azaltmış olabilirsiniz. Dilerseniz de en kaliteli ve profesyonel temizlik malzemeleri ile temizlenecek eve gelmekteyiz. Tercih tamamen sizin. En iyi İstanbul Ev Temizliği ŞirketiPozitif Temizlik” 8 yıldır %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekten onur ve mutluluk duymaktadır. Temizlik Bizim işimiz!

Bağcılar Temizlik Şirketi || Ev Temizlik Fiyatları || En Ucuz Temizlik Şirketi || Bağcılarda Bulunan Temizlik Şirketleri ||

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(0539) 481 84 73