ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece temizlik şirketi
7 Tem

Büyükçekmece Temizlik Şirketi

BÜYÜKÇEKMECE TEMİZLİK HİZMETLERİ

Büyükçekmece temizlik şirketi;  hizmetlerinde size en iyi çözümler sunar. En iyi hizmeti en uygun fiyatlara vermeyi, hizmet kalitesinden ödün vermemeyi prensip edinmiş olan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Büyükçekmece temizlik şirketi; Pozitif Temizlik olarak müşterilerimizin en çok tercih ettiği hizmetler;

•Ev Temizliği
•Villa Temizliği
•İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik
•Ofis, Büro İş Yeri Temizliği
•Koltuk Yıkama
•Dış Cephe Cam Temizliği
Büyükçekmece, deniziyle, tarihsel ve kültürel yapıları ile, havası ile güzel ilçelerimizden biridir. Özellikle yaz aylarında sahil ve denizi ile oldukça kalabalık günler geçiriyor. Bunu yanında düzenlenen festivaller Büyükçekmece ye renk katmaktadır. İnsanın yaşam alanı olarak kabul ettiği her mekan kirlendiğinden temizlik ön plana çıkmaktadır.

Büyükçekmece Ev Temizliği

Büyükçekmece temizlik şirketleri arasında yer alan Pozitif Temizlik, bu ilçemizde de yoğun olarak hizmetlerine devam etmektedir. En çok tercih edilen ev temizliği hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda yüzlerinizi güldürmeye devam ediyoruz. Tercih edilen ev temizliği hizmetimiz de, evinizin büyüklüğüne göre 1 veya 2 personel gönderiyoruz. Büyükçekmece temizlik firması olarak, evinizin temizliğini en mükemmel şekilde memnuniyet garantili olarak personellerimiz gerçekleştirmektedir. Yapmanız gereken sadece bizden randevu almak olacaktır.

Rutin ev temizliği hizmetimizde, personelimiz 09.00 / 17.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Bu saat aralığında, zeminleriniz süpürülüp silinir. Camlarınız ve doğramalarınız içli dışlı silinir. mutfak temizliği, dolaplarınızın yüzeysel temizliği, oda kapıları ve sokak kapısının silinmesi, genel toz alımı, banyo ve wc temizliği, balkon temizliği gibi işleriniz personelimiz tarafından yapılır. Daha detaylı temizlik taleplerinizde, evinizin büyüklüğüne göre doğru sayıda personel gönderilerek gerçekleştirilir. Ev temizliği konusunda daha detaylı bilgiyi telefon aracılığı ile alabilirsiniz.

Büyükçekmece Villa Temizliği

Villa temizliği konusunda, son derece iddialı olan firmamız, deneyimleri ile müşterilerimizin beğenisini toplamaktadır. Metrekare sınırlaması olmaksızın, yaşam alanlarınızı detaylı bir şekilde kullanımınıza hazır, profesyonel ekip ve ekipmanlar ile temizliyoruz.

Boş villa temizliği ve oturumlu villa temizliklerinde; isteğe bağlı olarak ekiplerimiz malzemeli ve malzemesiz hizmet verebilmektedir. Yaşam alanı büyük olan villalarınızın ön keşifi ücretsiz olarak yapılmakta olup, doğru sayıda personel sayısı ve ekipman tercihi yapılabilmektedir. Daha detaylı bilgiyi telefon aracılığı ile bizlerden alabilirsiniz.

Büyükçekmece İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

İnşaat ve tadilat sonrası temizliklerinde profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Kullanılacak tüm ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir. Evinizin veya iş yerinizin büyüklüğüne göre doğru sayıda personel gönderilir. İnşaat sonrası kirliliği temizlemek zor iştir. Doğru kimyasallar ile evinizin demirbaşlarına zarar vermeden temizlik yapılır. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda daha detaylı bilgiyi hizmetlerimiz sayfamızdan alabilirsiniz.

Büyükçekmece Ofis Büro İş Yeri Temizliği

Bölgedeki bir çok fabrika, ofis, büro ve iş yeri temizliklerini de periyodik veya inşaat sonrası temizlik hizmetlerini sürdürmekteyiz. Günlük, haftalık ve aylık olarak periyodik temizlik hizmetleri vermekteyiz. İş yerinizin temizliği hem prestij açısından ve hem de insan sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Personelinizin daha verimli çalışabilmesi açısından iş yeri ve ofis temizliğini ihmal etmeyiniz.

İş yeri ve ofisinizin temizliğini Pozitif Temizliğe bırakın siz işinize odaklanın. En iyi hizmeti en uygun fiyatlara almanın keyfini yaşayın.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetimiz ile evinizin iş yerinizin koltuklarını güvenle bizlere yıkatabilirsiniz. Koltuk temizliği çok önemli olmakla senede bir sefer koltuklarınızı yıkatmanızı tavsiye ederiz. Gözle görmediğimiz bakteri ve virüslerin temizliği açısından koltuk temizliği önemlidir.

Koltuk yıkama hizmetimiz tam profesyonel makineler ile çevre dostu şampuan, temizleyiciler ile yapılmaktadır. Koltuk yıkama tam vakumlama ile yapılmakta olup kısa sürede kullanıma hazır hale gelmektedir.

Büyükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği

Büyükçekmece dış cephe cam temizliği hizmetimiz ile binalarınızın dış cephelerini pırıl pırıl yapmaktayız. Binaların dış cephe temizliği hem binanın sağlığı açısından hemde binanın prestiji açısından çok önemlidir. Dış cephesi temizlenmeyen binaların camlarında zamanla oksitlenme meydana gelerek dış cephenin ömrünü kısaltabilmektedir. Ayrıca temizliği de bir o kadar zor olmaktadır.

Dış cephe cam temizliği hizmetimiz sepetli vinç, platform, personel yükselticiler ile yapılmaktadır. Personellerimiz iş güvenliği konusunda eğitimli, yükseklik sertifikalarına sahip personellerdir. Dış cephe cam temizliği konusunda ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  Doğru ekipman ile en iyi hizmeti bizlerden alabilirsiniz.

Büyükçekmece semtleri, Mimaroba temizlik şirketi olarak da hizmet vermekteyiz. Mimaroba temizlik firmaları arasında da en seçkin hizmetleri sizlere vermekteyiz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Büyükçekmece temizlik firması olarak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. En iyi fiyata en iyi hizmet sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı gururluyuz. Pozitif Temizlik  hizmetleri günümüzde çeşitli görevlerde deneyimli  uzman kadrosu ile ülkemizin seçkin kurum ve kuruluşlarına uzman personellerle birlikte kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Bize Ulaşın (0539) 481 84 73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(0539) 481 84 73