ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Florya Ev Temizliği

Florya Ev Temizliği

Florya ev temizliği şirketi
5 May

Florya Ev Temizliği

Florya Ev Temizliği İşleri

Florya Ev Temizliği Şirketi. Hizmet alıcı yani ev sahibi ile hizmet sağlayıcı yani temizlik firması arasındaki iletişim. Güven ve karşılıklı memnuniyet duygusu. Temizleme hizmetleri açısından en önemli unsurdur.

Ev temizliği. Eşyalı ev temizliği. Tadilat sonrası ev temizliği. İnşaat sonrası ev temizliği. Boş ev temizliği. Genel temizlik ve bahar temizliği gibi çeşitlere sahiptir. Ev sahibinin bu alanları gözeterek ihtiyacı olan temizlik şeklini belirlemek ve buna ek olarak hijyen anlayışı, Temizlik firmasından beklentileri ve evde bulunan eşyaların özellikleri gibi detaylarla şekillenecek olan hizmet profesyonel bir firmanın deneyimleri ve birikimleri ile üst düzey bir proje sizi karşılıyor olacaktır.

İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliği en güçlü ve en zor temizliklerden biridir. Bu nedenle bu konuda kesinlikle profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyulur. Fayans, parke ve cam gibi alanlarda oluşan alçı, sıva, boya ve kireç kalıntıları. Tuvalet, lavabo, duşa kabin gibi özel hijyen gerektiren alanlar taşınma öncesi ev boş iken kati suretle temizliği yapılarak taşınma işlemi gerçekleştirmek gerekmektedir. Özel aparatlar ve özel ekipmanlarla gerçekleştirilen inşaat sonrası temizliği mutfak, banyo, tuvaletler, pencereler, yerler, antre, duvarlar, kapılar, yatak odası ve oturma odası gibi alanların önce kaba temizliği sonrasında ince temizliği yapılarak gerçekleştirilir. Florya ev temizliği şirketi bu alanda uzman ekipleri ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Eşyalı Ev Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Florya ev temizliği şirketi gibi profesyoneller için temizlik yapılacak alanın kontrol edilerek gerekli temizlik ürünleri ve ekipmanların sağlanması başlangıç aşamasıdır. Ve bu hazırlık ücretsiz olarak gerçekleştirilen ön bilgi edinme yani keşif aşamasıyla mümkündür. Mutfak, banyo, tuvalet, balkon, zemin, cam, duvar, tavan, dolaplar, mobilyalar, yataklar, halılar, koltuklar, avizeler gibi evde bulunan her şey temizlenerek tam bir hijyen sağlama amaçlanmalıdır. Buzdolabı, ocak, fırın, davlumbaz gibi beyaz eşyalar, lavabo, evye ve tezgâhlar, küvet, duşa kabin, lavabo, klozet, fayanslar, musluklar gibi aklınıza gelebilecek tüm detaylar hijyene kavuşturulmadan temizlik sonlandırılmaz.

Temizlik son derece özen gösterilmesi gereken hassas bir konudur. Bulunulan ortamın dezenfekte edilmesi ve ortamda hijyen sağlanması her temizlik firması açısından ana amaç olmakta ve Florya ev temizliği şirketi gibi uzman kişilerce sağlanan bu hijyen ortamı uzun süreli olarak kalıcılığını koruyabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(0539) 481 84 73