ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi

Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi

Gaziosmanpaşa temizlik şirketi

İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi olarak  her türlü temizlik işleriniz profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, villa temizliği, inşaat sonu temizlik, boş daire temizliği, halı yıkama, halı fleks yıkama, koltuk yıkama, dış cephe temizliği, cam temizliği, temizlikçi bayan temini, bodrum temizliği, su deposu temizliği hizmetleri vermekteyiz.

Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketleri içerisinde firmamız profesyonel ekibiyle kaliteli hizmet sunmaktadır. Temizlik sektöründe yılların tecrübesiyle sizlere en iyi hizmeti veren Gaziosmanpaşa temizlik şirketi bir telefon kadar yakınınızdadır. 

EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Gaziosmanpaşa ev temizliği şirketi ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerimize ,talebinize göre
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir. Özellikle boş dairelerde, inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken, eşyalı evlerde de sadece gündelikçi olarak hizmet talebi oluşturulmaktadır. İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir. Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır. Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.
Hijyen Önemi Sağlığa zarar verecek etmenlerden korunabilmek için tedarik edilen tüm önlemlere hijyen denilmektedir. Çocuklarımıza erken yaşlarda temizlik kuralları, temizliğin önemi öğretilmelidir.  Temiz olmak insanı bakteri, virüs, parazit gibi pek çok zararlıdan koruduğu gibi, kişinin kendisine ve topluma olan saygısını da belirler. Su ve sabun temizliğin ayrılmaz ikilisidir. Özellikle wc temizliğinde çeşitli deterjanlar kullanılarak temizlikte tam anlamıyla hijyen sağlanmaktadır. Çünkü wc ler özellikle parazitlerin kişiden kişiye geçebiliceği önemli kaynaklardır. Düzenli temizlik yapılmayan yada hijyen sağlanmayan Wc lerde çeşitli gözle görülmeyen çeşitli protozon ve parazitlerle temas ederek kontamine olmak mümkündür. Firmamız banyolarda en hassas noktalarda bile bakteri ve parazit gelişimine engel olan çeşitli dezenfektanlı ürünler kullanmaktadır. Kullanılan ürünler yüzeylerinize zarar vermediği gibi evinizde gerekli dezenfeksiyonu sağlayacaktır.

UZMAN EKİP /KALİTELİ TEMİZLİK

Gündelikçimiz öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır. Temizlikçilerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 arasındadır. Aldığınız hizmet paketine göre temizlik şirketimiz uygulama verecektir. 

Pozitif Temizlik Şirketi, ev temizlik şirketleri içerisinde hatırı sayılır bir bilgi ,tecrübeye sahiptir. Ev temizliği gündelikçimiz yaşam alanlarınızı en uygun şekilde profesyonel olarak temizlemektedir. Evinizin büyüklüğüne göre sizlere en uygun temizlik hizmetini sunacaktır. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken detaylar temizlikçi bayan eğitimlerimizde verilmektedir. Dilerseniz ekip şeklinde dilerseniz gündelikçi temizlikçi talep edebilirsiniz. Eşyalı veya eşyasız ev durumuna göre fiyatlandırma belirlenecektir. Titiz, çalışkan, pratik temizlik şirketi personellerimizin sunduğu temizlik hizmetleri ile eviniz, daireniz, villanız da otururken içiniz açılacak.

Evimizdeki gizli tehlike miteler(akarlar):

Örümceğimsi eklem bacaklılardan olan akarlar yani miteler gözle görülmesi çok zor olan ufak canlılardır. Yatak, koltuk veya halılarda çokça bulunup insan vücudundan dökülen deri kalıntıları ile beslenirler. Daha çok nemli bölgelerde bulunurlar. Dökülen çok ufak bir deri parçası milyonlarca akarın beslenmesi için yeterlidir. Alerjik reaksiyonlara sebebiyet vererek insan sağlığını olumsuz etkileyebilmektedirler. Hatta bazen astıma bile sebep olabilmektedirler  Küçük çocuklarda bağışıklık sistemi henüz yeni oluştuğu için çok daha fazla olumsuz etkilere neden olmaktadırlar. Özelikle kış aylarında daha aktiftirler. Sürekli el ve vücut temizliğine özen göstermemiz, evimizde halı, koltuk, yastıklarımızı sık sık temizletmemiz gereklidir.

Özellikle ev tozu akarlarına karşı yapacağımız basit önlemlerle korunabiliriz. Yatak çarşaf ve yastıklarımızı haftada en az bir kez değiştirmeliyiz. Odalarımızı nem oluşmaması için sık sık havalandırmalıyız. Kalın perdeler kullanmaktan kaçınmalıyız. Elektrik süpürgesi ile sık sık halı ve koltuklarımızı süpürmeliyiz. Böylelikle yaşayan akarları yok edemesek bile en azından yumurta veya dışkılarını makineye çekmiş oluruz. Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi temizlik sırasında hijyen kurallarına tam olarak uymaktadır. Çünkü biliyoruz ki ne kadar bilinçli temizlik yaparsak o kadar alerjeni uzaklaştırmış, dezenfeksiyonu sağlamış oluruz. Evinizdeki bu istenmeyen misafirlere karşı sık sık temizlik yaparak önlem alabilirsiniz. Unutmayalım ki ,temizlik yapmak sadece görsel olarak değil, etrafımızdaki pek çok gözle görülmeyen zararlıları da yok etmek için önemli bir kriterdir. Temizlik yaptırdıktan sonra ev veya işyerinizin havası değişmiş olur.

GAZİOSMANPAŞA  TEMİZLİK ŞİRKETİ:

İstanbul’da yaşıyorsanız hayatın koşuşturmasına uyum sağlamışsınızdır demektir. Peki bu koşturmaca bu yoğunluk içerisinde temizliğe ayırdığınız vakit ne kadar?. Artık hafta sonlarınızın değerli zamanlarını temizliğe ayırmanıza gerek yok. Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi, temizlik şirketleri arasında ev temizlik şirketi olarak çok yönlü hizmet vermektedir. İstediğiniz hizmeti operatörümüze bildirin. Gaziosmanpaşa’da gündelikçi mi?. Gaziosmanpaşa’da temizlik ekibi mi? yada temizlikçi bayan mı istediğinizi lütfen bizlere iletiniz. Bu sayede ev temizliği fiyatlarımızı en doğru şekilde yapmış oluruz. Siz de asıl istediğiniz hizmete göre temizlik firması olan firmamızdan temizlik uygulaması almış olmaktasınız. Doğru fiyatlandırma, ancak doğru bilgilendirme ile olmaktadır.

TEMİZLİK İÇİN SUYA SABUNA DOKUNALIM !

Cilt temizliğimizde kullandığımız sabunuz tarihçesini biliyor muydunuz?. İnsanlıkta çok eski geçmişe sahip olan sabunun kalıntılarına lav örtüsü altında rastlanmıştır. Sizce sabun sadece temizleyici olarak mı kullanılır?. Kozmetik, krem, sprey, ilaç vb yapımında da kullanılmaktadır. Genel olarak bitkisel ve hayvansal yağlardan elde edilerek, modern olarak yapımına 19.yüzyılda Fransız kimyager tarafından geliştirilmiştir. Yardımcı malzeme olarak da endüstride pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. En büyük olumsuz yani sert sularda zor bir şekilde köpürmesidir. Özellikle el temizliğinde çocuklarımıza daha ufak yaşlardan suya sabuna dokunmayı öğretirsek mikropları bir o kadar da bertaraf etmiş oluruz. Şu bir gerçektir modern çağ ile birlikte insanlar daha kalabalık yaşamakta, okullar, hastaneler, otobüsler vb toplu alanlarda daha fazla mikroplarla temas etmekteyiz. Bu yüzden ki çağımızda hijyenin gerekliliği çok çok daha artmaktadır.(Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi)

 

(0539) 481 84 73