Boya Badana Ustası

Boya Badana Ustası

Boya Badana Ustası Hizmetinizde

Taşınıyormusunuz? Yoksa, oturduğunuz evi mi boyamaya karar verdiniz? Duvarlarınızı beğendiğiniz renklere dönüştüreceğiniz için öncelikle sizleri kutlarız. Mutfak ve oturma odanızda modern ve bohem ya da kırsal bir dekorasyon stili görmek için kaliteli boya ustası hizmetleri arıyorsanız, doğru adrestesiniz. İç cephe boyamada önceliğiniz, kaliteli bir boya badana ustası bulmak olmalıdır. Çünkü daire boyama ihtiyaçlarınıza doğru cevap verebilen bir boyacı, evinizi sorunsuz bir işçilikle boyayacak ve projenizi isteğiniz dahilinde özelleştirecektir.

Pozitif Temizlik Şirketi  hem temizlik hemde iç cephe boya işlerini başarıyla tamamlayacak tecrübeye ve donanıma sahip profesyonel bir ekiptir.

Bildiğiniz gibi, duvarlar gün geçtikçe canlı rengini kaybeder. Yüzeyde çıkması zor lekeler ve boya dökülmeleri oluşabilir. Ek olarak, taşınma sırasında buzdolabı, kanepe gibi büyük eşyaların duvarlara değmesi ve rutubet, ne yazık ki, duvarlarda oyuk ve çatlaklara sebep olur. Neyse ki boya fırçamızla iç cephelere sihirli dokunuşlar yapacağız. Duvarların sağlığı için dairenizi 4-5 yılda bir boyamanızı tavsiye ediyoruz.

Tabi ki boyaya geçmeden önce, İstanbul boya badana  hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapmakta fayda var. Deneyimli bir boyacı ekibi, sizlere eşsiz iç cephe boyama sunmanın yanı sıra, iç cephe boya renkleri konusunda da rehberlik edecektir. İşte burada, devreye Pozitif Temizlik giriyor! Bizimle duvarlarınızın mükemmel görüneceğinden hiç şüpheniz olmasın. Uygun fiyat, ücretsiz renk danışmanlığı ve duvar keşfi ile  hemen yanı başınızdayız.

Aşağıda, gerçekleştirdiğimiz iç ve dış cephe boyama, duvar kağıdı kaplama – sökme, hizmetlerimizden bahsettik.

Boya Badana Hizmetlerimiz

İstanbul’un Avrupa yakasında son zamanlarda gözle görülür bir nüfus artışı gözlenmektedir. Buna paralel olarak, bina sayısında artış yaşanmıştır. Şehire gelen ve buradan ayrılan insanlar, ilçelerde  sürekli bir nüfus sirkülasyonuna sebep olmaktadır. Sonuç olarak ilçelerde profesyonel ustalara daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

İnsanlar ilçeden satın aldıkları ya da kiraladıkları evleri boya badana işini ustası ile gerçekleştirmeleri tam isabet olacaktır. Çünkü daireden çıkan kişilerin duvarları iyi kullanmaması ve iklim, yüzeylerde onarılması zor hasarlara yol açar. Ev dekorasyon tarzınızı yansıtmayan bakımsız bir evde oturmak istememeniz ise, gayet normal.

Dairenize hak ettiği ilgiyi gösterin. Bu işte amatörseniz ve projenizi gerçekleştirmek için boş vakit bulamıyorsanız.  Boya Badana Ustası hizmetlerimizle sizlere derhal yardımcı olmaya hazırız. Günlük hayatınıza uygun iş planı ve 7/24 kesintisiz iletişimle içiniz rahat olsun.

Boya Badana Ustası İle Boya Badana Çok Kolay!

İnsanı konforlu hissettiren iç mekanlar yaratmak, disiplinli bir çalışma sürecini de beraberinde gerektirir. Güzel haber şu ki, boya badana hizmetlerini mükemmeleştirdik! Boyama işini standartlara uygun yapıyor ve odalarınızı, isteğinize göre, kaliteli boya markaları ile boyuyoruz. Ve kentin hava koşullarını da dikkate alarak duvarlarda meydana gelen hasarları tespit ediyoruz. Topladığımız veriler ışığında, duvar tamiriyle ilgili yapılması gerekenleri sizlere söylüyoruz.

İstanbul deniz seviyesi yüksekliği (rakım) yaklaşık 110 metredir. Yazları nemli ve sıcak, kışları ise ılık ve yağmurlu bir iklim hakimdir. Metropol kent İstanbul’un birçok ilçesinde görülen rutubet faktörüne karşı gerekli önlemleri almadığınız takdirde, duvar yüzeylerinde benekli lekeler, sararmalar, boya kusması ve alçı dökülmeleri kaçınılmaz olacaktır. Evinizi periyodik aralıklarla boyayarak, odaları havalandırarak ve içerideki sıcaklığı dengeleyerek rutubeti azaltmanız mümkün.

Dairenize son gelen boyacının amatör işçiliği boya badana işini kısa sürede gündeminize getirebilir. Neyse ki, duvarları kullanım şekline bağlı olarak, 15 yılı aşkın tecrübemizle duvarlarınız senelerce korunacaktır.

Boya Badana Ustası hizmetlerimiz ile klasik ev boyamadan fazlasını elde edersiniz. Her evin boyama yöntemi farklıdır. Fırçayı duvarlara sürmeden evvel, renkler, duvar tamiri ve boya markaları hakkında size detaylıca bilgi veriyoruz. Güveninizi kazanmak ve mutluluğunuzu tazelemek için işin her aşamasını eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Uygun Fiyata Boya Badana Ustası Hizmetleri

Fiyat teklifi formunu doldurarak veya telefonla ulaşarak bizden boya badana fiyatları alabilirsiniz.

Dairenin metrekaresine, duvarların yüksekliğine, hasara ve renk değişimine göre size tahmini boya badana maliyeti vereceğiz. Ancak kesin fiyatı, adresinize gelip keşif yaparak söyleyeceğiz.

Bazı müşterilerimiz, kapıların duvarlarla birlikte boyanmasını tercih ediyor. Bu, odalardaki renk bütünlüğü açısından doğru bir yaklaşım. Kapıların boyanması, kapı sayısı doğrultusunda, işçilik fiyatını yükseltecektir.

Boya Badana Öncesi Hazırlık

Ev boyama işinde zamanımızın büyük bölümünü hazırlığa harcıyoruz.  boya badana ustası zemini, boyanmayacak metal ve ahşap yapıları boyadan korumak için poşet bez ve kağıt bant kullanmaktadır.

Poşet Bez Seriyoruz

Elektronik eşyaları, mobilyaları ve dekor ürünlerini odaların ortasına toplayarak duvarlardan uzaklaştırıyoruz. Kapıların altlarına, zeminin ve eşyaların üstlerine poşet örtü seriyoruz. Uygulamamızın hız kazanması adına boya badana öncesi duvarlarda asılı duran çerçeveleri kaldırabilir ve yapışkanlı duvar aksesuarlarını duvardan sökebilirsiniz.

Kağıt Bantlarla Maskeliyoruz

Kapı kulplarını, lamba anahtarlarını, kilitleri, süpürgelikleri, prizleri ve eşik profillerini boya damlalarına karşı önlemek amacıyla kağıt bant ile maskeliyoruz.

 Boya Badana Ustası Duvar Tamiri

Daireler, içinde güvenli ve rahatça yaşamamız için tasarlanmış inşaa yapılarıdır. Odaları dekorasyon zevkinize göre tasarlamak için de ekstradan bir efor sarf ederiz. Örneğin, salonun bir köşesine biblo ve vazo yerleştirir, koridor duvarlarına resimler asarak iç tasarımı tamamlarız. Tüm bu süreç, iç cephelerde tablo izlerine ve çivi deliklerine yol açar.

Diğer yandan, rüzgarın da etkisiyle kapıların yüzeylere çarpması kapı arkalarında oyuklara sebebiyet verebilir. Yeni inşaa edilmiş apartmanın zemine yavaş yavaş oturması da duvarlarda ince çatlaklara sebep olmaktadır. Çocuklu ve evcil hayvanların olduğu ortamlarda parmak ve pati izlerini görmek, an meselesidir. Ayrıca bozuk tesisattan, çatıdan, oluklardan, temelden veya üst kattan gelen sular, yüzeylerde sararmalara, sıva ve boya dökülmelerine neden olur. Peki, evinizde bu can sıkıcı görüntülerden herhangi birini fark ettiniz mi?

Cevabınız evetse, boya badana ustası bu işin üstesinden kolaylıkla gelecektir. Öncelikle, dümdüz bir yüzey oluşturmak için boyası dökülmüş ve tuz kusması olan duvarı spatulayla kazıyor ve güzelce temizliyoruz. Ardından, hasarlı yüzeye alçı sürüyoruz. Alçı kurur kurumaz, zımparalıyoruz. Duvardaki renk değişecekse, isteğiniz dahilinde, astar boya uyguluyoruz. Astar, boya dalgalanmalarının önüne geçer ve boyanın duvara daha sağlam tutunmasını sağlar. Böylece, duvara uygulayacağımız boya kendini daha güzel gösterecektir. Astarın size ekstra bir maliyet demek olduğunu hatırlatalım.

Uygulamayı bitirdiğimizde, tamir ettiğimiz duvarla diğer yüzeyler arasında fark görmeyeceksiniz.

 Boya Badana Ustası Boya Uygulaması

Şimdi de boya badana çalışmamıza geçelim. Astar boyadan sonra,  boya badana ustası renginizi duvarlara uygulayacak. Bazen çalışmamız, projenin niteliğine göre, üç gün sürmektedir. Duvar rengini koyudan açığa dönüştürmemiz durumunda, yüzeye 3-4 kat boya sürebiliriz.

Her ne kadar Marshall, Polisan gibi güvenilir markalarla çalışıyor olsak da, bazıları boya kokusuna karşı daha hassas olurlar. Sentetik boyalar, uygulama sırasında ve boya kuruyuncaya kadar geçen süre zarfında odalardaki oksijen seviyesini azaltır. Bu durum, nefes almayı zorlaştırabilir. Uzmanlar çocukların, hamilelerin ve kronik rahatsızlığı olan kişilerin koku tamamen gitmeden yeni boyanmış odada bulunmamaları gerektiğini açıklıyorlar.

Not: Kapı, kalorifer peteği gibi ahşap ve demir yapıların boyanmasında kullanılan boyalar, çoğunlukla yağ bazlıdır. Bu tür boyalar, su bazlılara nazaran daha yavaş kurur ve ağır kokuya sahiptir. Kokunun iç cephelerden bir an evvel çıkması için odaları sık sık havalandırınız. Ayrıntıları yağlı boya kaç saatte kurur başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Su bazlı boyalar, yağ bazlı ve lateks olanlara göre daha az koku yayarlar. Daha hızlı kurur ve çevrecidir. Yine de, koku tamamen yok olmadan evde kalmamanızda yarar görüyoruz.

Boya Badana Ustası Kapı Boyama

Rengi sararmış ve üstünde lekeler meydana gelmiş iç kapıları duvarlarla birlikte renklendirmeye var mısınız? Bu konuda size birkaç teklifimiz mevcut. Birincisi, panel kapıları duvarlara uyumlu renklerle boyayarak odanızda bir renk bütünlüğü sağlamanız. Dilerseniz, iç cephelerle eşleşecek renkler kullanarak kapıları vurgulamak da mümkün.

Boya badana ustasıyla irtibata geçtiğinizde size, “Kapıları boyayacak mıyız?” şeklinde soracaktır. Kapıların rengi istediğiniz gibiyse ve yeniyse, tabi ki kapıları boyamaya ihtiyacınız yok. Ancak duvarlarda köklü bir renk değişimine gidiyorsanız, kapılarınızı da boyamayı düşünebilirsiniz. Beyaz, iç kapılarda sıkça gördüğümüz renklerinden biri. Bu renkten sıkıldıysanız, tercihinizi krem, lacivert, gri, mavi veya yeşil gibi dönemin trend ahşap kapı boyası renklerine göz gezdiriniz.

Şimdi de, iç kapı boyama uygulamasını nasıl gerçekleştirdiğimizden behsedelim. Kapı üzerinde boyanmayacak bölgeler boyadan korumak amacıyla kağıt bantla maskeliyoruz. Boya pütürlerini ortadan kaldırmak için ahşap yüzeyi titizlikle zımparalıyoruz. Kapıyı silip tozdan arındırararak boyamaya geçiyoruz. Parmak rulo ve fırçayla kapılara 2 kat boya uyguluyoruz. Koyu kapıları açık tona çevireceksek, isteğiniz dahilinde, kapıya astar boya uyguluyoruz.

Boya Badana Sonrası Temizlik

Pozitif Temizlik Şirketi olarak boya badana sonrası tüm malzemeleri toplayıp boyadığımız odaları temizlemeye geçiyoruz. Parkelerin ve eşyaların üstlerine serdiğimiz örtüleri kaldırıyoruz. Kağıt bantları yapıştırdığımız yerlerden söküyoruz. Kazıdığımız boya kalıntılarını ve kullanılmış atık malzemeleri çöp poşetlerine dolduruyoruz. Eşyaları yerlerine geri çekiyoruz. Çöpleri çocukların ve hayvanların zarar göremeyeceği şekilde çöp konteynerine bırakıyoruz. Kısacası, renginizle hayat bulmuş odaların keyfini çıkarmanız için herşey bitmiş olacak.

Boya Badana Ustası hizmetleri bunlarla da sınırlı değil. Uygulamadan hoşnut kaldığınızı duymak için sizi kısa bir memnuniyet anketi doldurmanıza teşvik edeceğiz. Bu sayede, gözden kaçmış ufak tefek eksiklikleri bulup hemen telafi yoluna gideceğiz.

Müşterilerimizin bir sonraki proje için bizimle tekrar iletişime geçmeleri, bizim için gurur verici. Teşekkürler !

Boya Badana Ekibimiz Hizmetinizde

BOYA BADANA USTASI müşterilerine daima kaliteli boyama hizmetleri sağlar. İstanbul’da en iyi hizmeti sunmak için yüksek standartlarda çalışıyoruz. Evinizi hak ettiği görünüme dönüştüreceğimizi size garanti ediyoruz.

Boya Badana Ustası

Mutlu Müşteriler Garantimizdir

Konut ve ticari alanlarda gerçekleştirdiğimiz her boyama projemize kaliteli ürünler, bilgi birikimi ve becerimizi kattığımız için işimizi kısa sürede teslim ederiz. İşin sırrı ise, şu:

HIZ + KALİTE = MUTLU MÜŞTERİLER

Boya Badana Ustası için hızlı randevu al