Ofis Temizliği

ofis temizliği

İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Ofis Temizliği  konusunda sektöründe lider firmalardan biri olarak, farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyet garantisi vermekteyiz. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız, insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Doğal ve organik bir temizliğin olmasına önem vermektedir. Ofisleriniz temiz olması için dip bucak temizlik ile ince temizlik prensiplerine sahiptir.

Ofis Temizliği Tercihinde Profesyonel İş Ortağınız Pozitif Temizlik

Ofis düzeni ve temizliği çalışanın psikolojisini ve başarısını da doğrudan etkiler. Sadece çalışanlar açısından değil, müşteriler için de aynısı söz konusudur. Müşteriler, girdikleri ofislerin temizlik ve düzenine göre tercihte bulunurlar.

Uzun yıllardır vermiş olduğumuz ofis temizliği hizmeti ile ofislerinizin temiz ve düzenli olmasını sağlıyor, hijyenik bir iş ortamını sizlere sunuyoruz.

Bütün ofis temizlik ihtiyaçlarınızı, sizlerin belirlediğiniz zaman diliminde karşılıyoruz. İster periyodik isterseniz belirlediğiniz aralıklarla ofislerinizi temizliyoruz.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Ofisler, birçok farklı malzemenin iç içe bulunduğu mekânlardır. Bu alanda telefonlar. Bilgisayarlar. Masalar. Sandalyeler. Kâğıt evraklar ve buna benzer birçok farklı eşya birlikte bulunur.

Bunların hepsinin temizliği ayrı bir temizlik malzemesi ve ayrı bir hassasiyet gerektirir. Alanında uzman, işinde hassas ve eğitimli ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınız itinayla temizlenmektedir.

Özellikle elektronik cihazların temizliğinde kullanılan temizlik ürünlerinin seçiminde ve kullanımında büyük bir hassasiyet göstermekteyiz. Hiçbir eşyanızın zarar görmemesi ve en hijyenik biçimde temizlenmesi esas alınmaktadır. Sağlıklı bir  büro temizliği için öncelikle çöp kovaları, küllük gibi alanların temizlenmesi ile işe başlarız.

Ardından tün çevrenin tozu alınır. Daha sonra masa üstleri ve masa üstündeki cihazlar itinalı biçimde temizleriz. Gerek kuru ve gerekse ıslak bezlerin yeterince temiz olmasına dikkat edilmektedir. Çünkü masaüstleri, çalışanların en çok temas ettiği ve en çok kullandığı alanlardır.

Masaüstlerinin temizlenmesinde masa üstünde bulunan bütün malzemelerin altlarının temizlenmesi ve bunu yaparken de hiçbir eşyanın yerinin değiştirilmemesi de çok önemlidir. Son olarak da zemin temizliğini ve bu aşamada, varsa halılara vakumlama uygulanır. Zeminler önce ıslak ve sonra kuru paspas ile pas paslanır.

 

Ofis Temizliğinde Uzman Ekip Yardımı

Ofis temizliği uygulamalarında gerekli temizliğin tam yapılıp yapılmadığı ve lekeli yerlerin kalıp kalmadığı ekiplerimiz tarafından iyice kontrol edilir. Ve çalışanlarınızın kullanımına hazır halde tarafınıza teslim edilir.

Sizlere de nezih bir çalışma alanının keyfini çıkarmak kalır. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için arayınız.

Ofis Temizlik

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

Ofis temizliği konusunda uzman ve hızlı bir ekip arıyorsanız, size bir telefon kadar yakınız. Pozitif Temizlik Şirketi olarak haftanın 7 günü kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Ofis - Büro - İş yeri Temizlik Hizmetleri

Ofis & İş Yeri temizliği konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler doğrultusunda, dilerseniz 4 saat dilerseniz 8 saat dilerseniz 12 saat temizlik hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz Aylık & Haftalık olarak da belirli periyotlar ile hizmet alabilirsiniz.

Ofis Temizliği için hızlı randevu al