ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Florya Temizlik Şirketi

Florya Temizlik Şirketi

Florya Temizlik Şirketi

FLORYA TEMİZLİK HİZMETLERİ 

Florya Temizlik Şirketi olarak İstanbul’un her yerine eş zamanlı olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul’un elit yüzü Florya‘da profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Ev temizliği Nasıl Yapılır?

Oturduğunuz veya yeni satın aldığınız evinizi temizletmek istiyorsunuz. Ama nereden ve nasıl başlayacağınızı bilemiyor musun?. Florya Temizlik Şirketleri, Pozitif Temizlik profesyonel ekibi ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Ev temizliği yaparken eşyalarınız ve eviniz için güvenlik önlemleri alınır. Uzman personellerimiz iş güvenliği önlemlerini de alarak işe koyulurlar.

Eğer eviniz mevcut oturduğunuz ev ise zemininizi detaylı bir şekilde süpürürüz. Ardından camlarınız ve cam çerçevelerinizi silerek temizliğe devam ederiz. Hemen ardından detaylı dip tozları alırız. (Toz alınırken cam ve el işlemesi eşyalarınız gibi önemsenen eşyalarınıza gerekli özen gösteririz ve özel deterjanlar kullanırız.)

Toz alma işleminin ardından mutfak dolapları da temizlenerek günlük ev temizliğine devam ederiz. Ardından salon, oturma odası, ebeveyn odası, çocuk ve genç odası gibi alanların zeminlerini tekrar çektirilerek sileriz. Son olarak banyo ve lavaboları da temizleyerek Günlük ev temizliğine son veririz.

Florya‘da profesyonel olarak hizmet veren Pozitif Temizlik Şirketi; bütün Ev ve Ofis temizlik ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Daire, Ofis, Fabrika, İç ve Dış cephe temizlikleri, İnşaat sonrası temizlikler, Villa ve Yazlık temizlikleri, Cami, Okul, Öğrenci yurdu gibi birçok alanda hizmetinizdeyiz.

Florya Ev TemizliğiFlorya Ofis Temizliği Florya İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti vermektedir. Bu temizlik hizmetlerinin dışında Florya Cam & Dış Cephe Temizliği,  Florya Koltuk Yıkama Hizmeti, Florya Böcek ve Haşere İlaçlama, Yangın sonrası temizlik şirketi, olarak da hizmet vermekteyiz. 

FLORYA EVTEMİZLİĞİ VE FLORYA OFİS TEMİZLİĞİ

Uygun fiyatlı ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Misyonumuz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.  Florya Temizlik Şirketi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.  Ev temizliği ve ofis temizliği ihtiyacınız varsa sadece arkanıza yaslanın ve temizliğin keyfini çıkartın. Ayrıca  Aylık / Haftalık / Günlük Temizlik periyotları ile düzenli olarak temizlik hizmet alabilirsiniz. Avrupa Yakasının tamamında hizmet vermekteyiz.

Sitemiz üzerinden son 1 yılda binlerce kişiye hizmet verdik. Sizinde Florya bölgesinde temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizleri arayabilir. Temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. En uygun temizlik şirketi ve en çok tercih edilen temizlik firması Pozitif Temizlik hafta içi ve hafta sonu sizlerin hizmetindedir. Dilerseniz bayan temizlikçi dilerseniz erkek temizlikçi isteğinde bulunabilirsiniz. Florya temizlik şirketi olarak son derece etkili özel buharlı temizlik makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

Tüm Hizmetlerimiz

Günlük Ev Temizliği, Ofis temizliği, Dış cephe cam temizliği, Villa temizliği, Okul temizliği, Cafe temizliği, Restorant temizliği, Hastane temizliği, Fabrika temizliği, Yangın sonrası temizliği, İnşaat sonrası temizliği, Eşyalı/Eşyasız daire temizliği, Personel temini, Koltuk yıkama ve Yerinde kuru köpük halıfleks yıkama

Florya Temizlik Şirketleri, Pozitif Temizlik sizlere 7/24 aktif çağrı merkezi ile hizmet vermektedir.

 

(0539) 481 84 73