Fabrika Temizliği

Fabrika Temizlik Şirketi

Fabrika Temizliği Endüstriyel temizlik fabrikanızın, atölyenizin, deponuzun daha verimli işleyebilmesi için düzenli yapılması gereken bir işlemdir. Düzenli yapılan temizlik hizmeti, masraftan öte size kâr sağlayacaktır.
Özellikle gıda, sağlık gibi dezenfekte alan isteyen sektörlerde gereken hijyeni uzman ekipmanlarla sağlıyoruz.

Zeminlerin sadece görünen kısımlarını temizlemiyoruz, daha derinlikli dezenfekte ediyoruz.
Kablo yollarını işyerinizin donanımına zarar vermeden;
Metal aksesuarlarınızı, malzemenin dokusuna zarar vermeyecek bir şekilde;
Endüstriyel atıkların neden olduğu lekeleri, lekenin yapısına uygun malzemelerle;
Plastik üretim ekipmanlarınızı zarar vermeden temizliyoruz.

Endüstriyel temizlikte en dikkat ettiğimiz husus, işyerinizde, fabrikanızda, atölyenizde üretim yaptığınız malzemelere zarar vermemektir. Uzman kadromuz; yapıya enuygun olan kimyasalı seçip temizlik hizmetini vermektedir.

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

•Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile şirketimiz sizin için, periyodik bir plan çıkarır.
•İlgili Personellerimiz gelerek fabrikanıza keşif yapar.
•Keşif sonrasında sizin için uygun olan fiyat ve plan çıkarılır.
•Fabrika temizliği nasıl yapılır sorunuza dair ilgili personeller sizi süreç hakkında bilgilendirir.
•Fiyat konusunda anlaşmaya varılır.
•Sizi uygun olan fabrikanızın boş olduğu bir zamanda anlaşılır ve randevu oluşturulur.
•Fabrikanıza temizlik için yönlendirilen uzman çalışanlarımızın belgeleri ve sağlık belgeleri, eğitim belgeleri size ulaştırılır.
•Temizlik esnasında lazım olacak belli malzemeler. Eklemli platform, binicili zemin yıkama makinesi, sepetli vinç ve sanayi tipi vakum gibi malzemeleri hazırlayarak alana yönlendiririz.
•Temizlik sırasında özel olarak fabrikalar için üretilmiş dezenfektanlı temizlik ürünlerini kullanırız.
•Son olarak, uzman ekibimiz tarafından gerekli malzemeler ve fabrika için özel olarak üretilen temizlik ürünleriyle temizlenen fabrikanız size teslim edilir.

2012 yıldan beri bu sektörde bulunmamız dolayı Pozitif temizlik olarak bu alanda deneyimli ve uzman bir firmayız. Bundan dolayı da uzun süre boyunca yanımızda eğitim görmüş ve deneyim kazanmış çalışanlarımız vardır. Fabrika temizliği, hafife alınacak bir iş değildir.

Bundan dolayı uzman ekibimiz ile fabrika temizliği tercihinde bulunmalısınız. Hem çalışanlarınızın sağlığı için hem de fabrikanızın ünü için önemli bir etkendir. Dolayısıyla fabrika temizliği üstün körü amatör firmalara teslim edilmemelidir. Gerek zemin temizlenmesinde ve gerekse fabrikadaki dış cephe temizlemesinde kullanılan ve daha temiz olmasını sağlayan malzemelerin kullanımını bilen uzman kişilere ihtiyaç duyulur. Kullanılan fabrikaya özel temizlik ürünlerinin insan sağlığı için belli kullanılma detayları mevcuttur. Bundan dolayı bu konuda da uzman ekibe ihtiyaç duyulur.

Fabrika Temizliği alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Almış olduğunuz hizmet fabrikanızda üretimi gerçekleştirdiğiniz ürünlerin kalite standartlarında olmasına büyük olanak sağlar. Mesela; gıda ile temas eden bir üretim tesisiniz var ise temizlik en önemli unsur olmalıdır. Peki temizlik en büyük unsur ise bu hizmeti sağlayacak firma daha büyük bir unsur değil midir?

Pozitif Temizlik Şirketi fabrikada yapılacak temizlik hizmetini gerçekleştirecek personellerine aylık periyodik şekilde eğitim vermektedir. Personeller hangi temizlik malzemesi ile hangi alanlar temizlenir ? Endüstriyel temizlik malzemeleri nasıl kullanılır? İş esnasında güvenlik tedbirleri nasıl alınır? En önemlisi müşteri memnuniyeti sağlamak için iş disiplini nasıl benimsenir? Gibi soruların cevabını personellerine vermektedir.

Fabrika Temizliği

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

Pozitif Temizlik olarak Fabrika,hangar depo gibi büyük alanların temizliğini gerçekleştiriyoruz. Fabrika temizliği konusunda ekipman ve uzman ekip arkadaşlarımız ile her zaman temizlik sonrasında veya öncesinde sizler için hizmet veriyoruz.

Fabrika Temizlik Şirketi

Uzman Ekiple Kaliteli Hizmet

Fabrika temizlik hizmeti almak istiyor ve uygun firmayı bulamıyorsanız şuan doğru adrestesiniz. Lütfen bizi arayarak veya whatsapp üzerinden bize yazarak ihtiyacınız olan temizlik paketini bize iletin size uygun çözümü sunup uygun fiyatladırma ile sizleri mutlu edelim.

Fabrika Temizliği için hızlı randevu al