ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi

7 Tem

Avcılar Temizlik Şirketi

AVCILAR TEMİZLİK ŞİRKETİ 

Avcılar Temizlik Şirketi olarak bilinen ‘ Pozitif  Temizlik Şirketi  ‘ 10 Yıllık geçmişi ile 2017 Yılından bu yana sadece Avcılar bölgesin de toplamda 1100  Ev Temizliği ve 600 Ofis Temizliği yaparak en çok tercih edilen Avcılar ev temizlik ve Avcılar ofis temizlik şirketi olmuştur. Sizlerde değerli müşterilerimiz gibi ekonomik paket ev temizlik kampanyası ve her ayın belirli günlerin de yaptığımız Avcılar ofis temizlik kampanyası ile Pozitif Temizlik şirketinin değerli bir parçası olabilirsiniz.

Günlük olarak gündelikçi kadın ve gündelikçi erkek ile ev temizliği veya ofis temizliği hizmeti alabilirsiniz. Avcılar bölgesinde yer alan ofis ve iş yerleri için dış cephe cam temizliği hizmetimiz bulunmaktadır. Tadilat Sonrası Temizlik ve İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi olarak bizleri haftanın 7 günü arayabilirsiniz. En İyi Avcılar Temizlik Şirketleri arasın da ilk sırada gelmenin gururunu sizler sayesinde yaşamaktayız. Ortalama olarak  4 saat veya evin büyüklüğüne göre 8 saat ev temizlik hizmeti vermekteyiz. Benzer şekilde 4 saat ofis temizliği veya 8  saat ofis temizliği ile %100 müşteri memnuniyetini garanti ederek En Uygun Fiyat Garantisi ile siz değerleri müşterilerimize hizmete devam ediyoruz.

AVCILAR EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

Profesyonel bir yapıda hizmet vermektedir. Geniş bir hizmet ağına sahiptir. Bu anlamda İstanbul’un birçok bölgesine hizmet vermekteyiz. Her türlü ihtiyaca uygun personel kadromuz bulunmaktadır. Müşterilerimizin istek ve taleplerine göre erkek ve kadın temizlik elemanlarımız yeterli seviyededir. Faaliyet alanımız çok geniştir. Ev temizlikleri bizim en uzman olduğumuz alandır. Bunun dışında ofis ve iş yeri temizlikleri konusunda oldukça uzmanlaşmış bir firmayız. Bu anlamda yeterli seviyede referanslarımız bulunmaktadır. Dileyen müşterilerimiz bu konuda bizi arayabilir yada online web sitemize girerek referanslarımızı inceleyebilirler. Bunun dışında inşaat öncesi ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizle sizlere önemli sayılabilecek bir şekilde destek ve yardım sunuyoruz. Bu alanda özellik inşaat firmaları için yardımcı bir firmayız.

Pozitif Temizlik her zaman Avcılar temizlik firmaları diye düşünülünce akla ilk gelen firmadır. Çünkü firmamızın mayasında temizlik vardır. Temizlik işi birçok insan için basit gibi görünebilir. Ancak bu iş gerçek bir ustalık isteyen bir iştir. Bunu asla unutmayınız. Temizlik hizmetlerini kesinlikle uzman ve deneyimli firmalardan almanız gerekmektedir.

POZİTİF TEMİZLİK HİZMETLERİ

Biz Pozitif Temizlik olarak her anlamda gerekli özeni ve dikkati göstermekteyiz.  Hizmet anlayışı çok açıktır. Hizmet anlayışımızda kalite ve siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bulunmaktadır. Zaten bu iki felsefe sunulduğu takdirde sorunsuz bir temizlik işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Sektörde çok sayıda firma vardır. Ancak Avcılar temizlik şirketleri olarak baktığınızda titiz davranmanızda fayda vardır. Firma seçimi yaparken dikkatli olmanız gerekmektedir. Biz Pozitif Temizlik Şirketi olarak sizlerin her zaman yanınızda olmaktayız. Tüm temizlik hizmetlerimizde ana unsur sizlerin memnun kalmasıdır.

Günün sonunda yaptığımız temizlik işleminden memnun kalmazsanız kesinlikle evden ayrılmıyor ve eksik olan yerleri temizliyoruz. Sizin teşekkür etmeniz ve sunduğumuz hizmetten memnun kalmanız durumunda görevimiz tamamlanmış olacaktır.

%100 Uygun Fiyat Garantisi ile Avcılar Temizlik Şirketi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Haftanın 7 günü temizlik hizmeti vermekteyiz. Pozitif Temizlik Şirketi olarak son 3 yılda sitemiz üzerinden 1000’den fazla kişiye ev temizliği ve ofis temizliği hizmeti verdik. Profesyonel temizlik kadrosu ve hizmet kalitesi ile Avcılar de hizmet vermekte devam etmekteyiz. Avcılar Günlük Ev Temizlik Hizmeti mevcuttur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?
Yıllık Sektör Tecrübesi
•Konusunda Uzman Personel
•Uygun Fiyat Garantisi
•%100 Müşteri Memnuniyeti
•Detaylı & Hijyenik Temizlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(0539) 481 84 73