ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Sefaköy Temizlik Şirketi

Sefaköy Temizlik Şirketi

sefaköy temizlik şirketi

PROFESYONEL TEMİZLİK ŞİRKETİ 


Sefaköy Temizlik  Şirketi Pozitif Temizlik Şirketi; ev, ofis, fabrika ve dış cephe gibi ihtiyacınız olan tüm temizlik hizmetlerini veren kurumsal bir temizlik şirketi / firmasıdır. Temizlik firmaları / şirketleri arasında hizmet kalitemiz ve uygun fiyat politikamızla sizlere hizmette en iyi olmaya çalışmaktayız.

Sefaköy Temizlik Firmaları arasında Pozitif Temizliği tercih etmeniz için fiyatlarımızı ve uygulamalarımızı firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. ‘Hizmette Kalite’ sloganıyla çıktığımız bu yolda kaliteli hizmeti gerçekleştirmek için ihtiyaç duyulan en modern temizlik maddeleri ve makinalarını bünyemize katmaktayız. Temizlik Firması Sefaköy olarak personellerimiz meslekleriyle ilgili tecrübeli ve hızlı hizmet vermektedir.

Pozitif Temizlik, haftanın 7 günü 24 saat hizmet verebilecek altyapıya sahiptir. Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen arayınız.

Sefaköy Temizlik Firması

Sefaköy Temizlik Şirketi. İstanbul temizlik şirketleri arasında hizmet kalitesiyle büyümeye devam eden.  Pozitif Temizliği her türlü temizlik ihtiyacınız için güvenle arayabilirsiniz. İstanbul Sefaköy Ev Temizliği Firması olarak hizmetimizi haftanın 7 günü gerçekleştirmekteyiz. Ofis temizliği Sefaköy Temizlik Şirketi arıyorsanız, Pozitif Temizlik İstanbul merkez ofisimizi arayınız. Fabrika Temizliği Sefaköy için özel fiyat ve referans dosyamıza firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Dış Cephe Temizlik Firması Sefaköy; Pozitif Temizlik hizmetinizdedir.  En uygun dış cephe temizlik fiyatı için müşteri temsilcilerimizle görüşerek fiyat alabilirsiniz.

Pozitif Temizlik Şirketi, 2015 yılından bu yana Sefaköy ‘de hizmet vermektedir. En çok tercih edilen temizlik hizmetlerimiz;. Sefaköy Ev Temizliği ve Sefaköy Ofis Temizliği yanı sıra her türlü iş yeri ve ofisler için dış cephe cam temizlik hizmetimiz mevcuttur. %100 Müşteri memnuniyeti ile profesyonel ekibimiz ve Uygun fiyat politikamız ile tüm kurumsal şirket ve firmalara. Sefaköy Dış Cephe Cam Temizliği ve Sefaköy İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti vermekteyiz. Düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Haftalık & Günlük Temizlik Hizmeti mevcuttur. Dilerseniz bayan, dilerseniz erkek personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Sefaköy ve Sefaköy ‘ün bir çok bölgesin de 2015 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Sefaköy En Ucuz Temizlik Şirketi olarak kalite ve profesyonellikten asla ödün vermemekteyiz. Yerinde Koltuk Yıkama, Yangın Sonrası Temizlik ve Tadilat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Her türlü temizlik işi için Online Randevu sistemini kullanarak zahmetsiz şekilde ev temizliği için randevu alabilirsiniz. Sefaköy temizlik şirketi whatsapp ve facebook messenger üzerinden sizlere 7/24 erişim ve hizmet sağlamaktadır. Dilediğiniz aman ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.

(0539) 481 84 73