Su Tesisatçısı Tamir Bakım

Su Tesisatçısı Tamir Bakım ve Onarım

Su Tesisatçısı Tamir Bakım 

Su tesisatçısı tamir bakım ve onarım İstanbul Avrupayakasın’da tüm bölgede 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. Son teknolojik cihazla su kaçağı tespiti. Kameralı tıkanıklık açma, klozet tamiri ve bakır boru döşeme  gibi su tesisatçı hizmetleri vermektedir. Pozitif su tesisat firmamız ile su tesisat, tadilat ve montaj, tıkanıklık açma işlerinde. İstanbul’da ki müşterilerimize sorunsuz su tesisatçısı hizmeti veriyoruz. Su tesisatçısı tamir bakım onarım olarak kurmuş olduğumuz tesisat ekiplerimiz ile sizlere anında tesisat hizmeti sunuyoruz.

Pozitif Temizlik Şirketi olarak her türlü  su tesisat işlerinizi. İstanbul’daki tüm bölgelere cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı onarım tespiti işlerini en son çıkan teknolojik ve elektronik cihazların desteğiyle kırmadan temiz, gereksiz harcama çıkarmadan hızla tamamlıyoruz.

Hizmetini verdiğimiz su kaçağı tamiratı işlerimiz tamamen firmamızın garantisi altında olur. Tesisat problemlerinizi daha da büyütmemek için su kaçağı konusun da bizi tercih edebilirsiniz. Basınç içeren temiz su tesisatlarındaki su kaçağı işlemlerini yüksek hassasiyetli elektronik dinleme cihazları ile yaparak kaçağın olduğu bölgeye noktasal hassasiyetle ulaşıp müdahale etmekteyiz. Durgun su kaçağı durumlarında ise termal kameralarla kaçağın meydana geldiği bölgeyi kırmadan tespit edebilmekteyiz. Her iki işlemde de gereksiz işlem yapılmadığından maliyetler daha az olmakta ve eviniz gereksiz kirlenmemektir. En önemlisi ise tüm bu işlemler çok kısa sürede başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Su Tesisatçısı İşleri Hizmeti 

2012 yılında İstanbul, Sefaköy’de kurulan firmamız. Pozitif Tesisat ( Sıhhi Su Tesisatçısı); Sıhhi Su Tesisatı konusunda eğitimli, tecrübeli ve uzman kadrosu ile uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İlk dönemlerde; Sıhhi Su Tesisatı / tamir,bakım vb. işlere odaklanmışken, son dönemlerde; Gelişmiş teknolojik ürün alet ve cihazlar satın alarak, Kameralı Su Kaçağı Tespit / bulma vb. işlerle ve tabi zamanla kazandığımız tecrübe, deneyim ve aldığımız eğitimlerle, hizmet ve servislerimizi daha geniş yelpazede sürdürmeye başladık.

Teknik ve tecrübe konusunda güçlü, eğitimli kadromuz. Dinamik, güvenilir ve yenilikçi takım ruhumuz ile müşteri memnuniyeti odaklı ve kalite anlayışımızdan ödün vermeden Türkiye standartlarına uygun vasat fiyatlandırmalarla, Sefaköy’de İnönü ve diğer semtlerinde. Bağcılar’da Demirkapı, Kirazlı, Barbaros, Çiftlik, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Mahmutbey, Yavuz Selim, Yenimahalle, Yüzyıl ve diğer semtlerine. Bahçelievler’de Kocasinan üçevler, Soğanlı, Yayla ve diğer semtlerine. Güngören. Haznedar. Bayrampaşa. Esenler. Esenyurt. Fatih. Halkalı. Küçükçekmece. Büyükçekmece. Beylikdüzü. Merter. Şirinevler. Yenibosna. Bakırköy başta olmak üzere, İstanbul  Avrupa yakasının tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

•Pozitif Tesisat (Sıhhi Su Tesisatçısı)
•Su Tesisatı Tamiri / Onarımı
•Tüm Su tesisat projesi, kurulum ve Tadilatı
•Kırmadan, bilgisayarlı Su Kaçağı tespiti / bulma / tamiri
•Lavabo tıkanıklığı açma
•Tuvalet tıkanıklığı açma

 

Su Kaçağı Tesisatçınız

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Firmamız su kaçağı bulma konusunda son teknoloji olan cihazları sayesinde evinizde hiçbir kırma veya dökme problemi oluşturmadan sizlere su kaçağı bulma hizmetini en kaliteli şekilde vermektedir.

Su Tesisat İşleri Hizmetleri

Rezervuar, Sifon, Pisuar, Montaj ve Tamiri

Rezervuarları, sifon, pisuar, gizli taharet musluğu, taharet musluğu ve klozet su kaçağında oluşabilecek her türlü arızalarınızı orijinal yedek parça ile garantili şekilde değiştiriyoruz.

Su Tesisatçısı Tamir Bakım için hızlı randevu al