ClickCease

clock-iconADRES: Çınar Yolu, Yasa Evler Sitesi A Blok, No:1 Sefaköy / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0539) 481 84 73

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0539) 481 84 73

Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli Temizlik Şirketi

Florya ev temizliği şirketi

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETİ


Güneşli Temizlik Şirketi
, Pozitif Temizlik temizlikte kendini kanıtlamış bir şirket olarak başta Güneşli olmak üzere İstanbul’un bütün semtlerinde hizmete hız kesmeden devam etmektedir. İşinde en iyisi olan personellerle çalışan şirketimiz ile pişman olmayacağınız. Bir temizlik göreceğiniz konusunda emin olabilirsiniz. Her türlü alanda hizmet vermektedir. İnşaat sonu temizliği. Yangın sonrası temizliği. Ev, Ofis ve Koltuk temizliğine kadar kapsamlı bir şekilde hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Temizlik şirketi aradığınız vakit olmasını istediğiniz önemli noktalardan biri çalışan kadrodur. Evinizi, Ofisinizi teslim edeceğiniz için güven duymak istemeniz en temel haklarınızdan biridir. Biz de şirket olarak memnun olacağınız bir kadroya sahip olduğumuzu ve hiç şüphe duymadan günün her saati 7/24 bizimle iletişime geçebileceğinizi söylemek isteriz.

Güneşli Temizlik Şirketi. Sağlıklı, temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamayı herkes ister. Bu sebeple herkes temizlik hizmetlerini yaptırabileceği güvenilir. Eğitimli ve profesyonel temizlik şirketine ihtiyaç duyar. 
Güneşli  Temizlik Şirketleri ile Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Villa Temizliği, Otel Temizliği ve Dış Cephe Temizliği başta olmak üzere pek çok temizlik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Güneşli  OFİS TEMİZLİĞİ

Sağlıklı bir çalışma ortamı için ofis temizliği olmazsa olmazdır. Çünkü bu alanlarda pek çok eşya ofis çalışanları tarafından ortak olarak kullanılmaktadır. Bu da hijyen sorununa ve dolayısıyla hastalıklara kapı aralamaktadır.

Güneşli ofis temizliği hizmetleriyle masalar, dolaplar, koltuklar, sandalyeler, cam ve kapılar, koridor ve tuvaletler en ince ayrıntılarına kadar detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Böylece ferah ve temiz bir ortamda çalışma fırsatı yakalayacaksınız.

Güneşli EV TEMİZLİĞİ

Güneşli bölgesinde iyi bir temizlik şirketi arıyorsanız bize telefonla ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Haftanın yedi günü ek iş olarak değil tek iş olarak temizlik yapan. Temizlikçi bayan elemanlardan oluşan genç ve dinamik kadromuzla. Tam gün ev ve ofis temizliği hizmeti sunmaktayız. Güneşlide temizlik şirketi olarak en çok yaptığımız temizlik işleri sırası ile şunlardır… Detaylı ev temizliği. Yüzeysel ev temizliği. Periyodik ev temizliği. Sıfır daire temizliği. Yeni ev temizliği. İnşaat sonrası ev temizliği. Tadilat sonrası ev temizliği. Boya badana sonrası ev temizliği. Eşyalı ev temizliği. Boş ev temizliği. Dubleks daire temizliği. Villa temizliği işleridir… Güneşli civarındaki temizlikçi bayan elamanların katılımlarıyla kurulmuş olan ‘ Pozitif temizlik şirketi ‘ güneşlide dün en ucuz fiyata ev temizliği yapıyordu bugün en uygun fiyata ev temizliği yapıyor ve inanıyoruz ki yakın gelecekte de güneşlideki en ucuz fiyata ev temizliği yapan şirket olma unvanını sonuna kadar taşımaya devam edecektir.

Pozitif Temizlik Şirketi, 2012 yılından bu yana Güneşli’ de hizmet vermektedir. En çok tercih edilen Temizlik hizmetlerimiz. Güneşli Ev Temizliği ve Güneşli Ofis Temizliği yanı sıra her türlü iş yeri ve ofisler için Dış cephe cam temizlik hizmetimiz mevcuttur. %100 Müşteri memnuniyeti ile profesyonel ekibimiz ve Uygun fiyat politikamız ile tüm kurumsal şirket ve firmalara Güneşli Dış Cephe Cam Temizliği ve Güneşli İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti vermekteyiz. Düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Haftalık & Günlük Temizlik Hizmeti mevcuttur. Dilerseniz bayan, dilerseniz erkek personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

%100 Müşteri Memnuniyetini esas olarak Güneşli ve Güneşli’in bir çok bölgesinde 2012 yılından bu yana temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Güneşli Temizlik Şirketi olarak kalite ve profesyonellikten asla ödün vermemekteyiz. Yerinde Halı fleks Yıkama, Koltuk Yıkama, Yangın Sonrası Temizlik ve Tadilat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

(0539) 481 84 73